GroJa Solid Grande steekzaun privacyschutting bi-color co-geëxtrudeerd enkelprofiel zichtscherm steekzaun lamellenomheining
Aan beide zijden gelijke uitstraling, onbeperkte combinatiemogelijkheden, 180x25,3x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479392 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande steekzaun privacyschutting bi-color co-geëxtrudeerd enkelprofiel zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het einzelprofiel voor de GroJa Solid Grande steekzaun is bedoeld voor het vervangen van defecte profielen of voor het opbouwen van uw eigen zichtscherm-elementen. De Solid Grande enkelprofiel uit duurzaam BPC (bamboe kunststof composiet) zijn uiterst onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. De co-geëxtrudeerde GroJa Solid groef- en veerprofielen bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermingsmantel waardoor deze profielen minder gevoelig zijn voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunnen de profielen met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden afgezaagd. De eenvoudige montage stelt u in staat om het hek naar uw wensen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De enkelprofiel zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvrij en robuust wind- en zichtscherm zelf willen ontwerpen. De profielen hebben de afmetingen 180x25,3x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veerprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw voorkeur. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar gecombineerd worden. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decoratieve afwerkingen. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzondere uitstraling. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en robuust
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk design aan beide kanten
- Co-geëxtrudeerde groef- en veerprofielen BPC-kern met kunststof beschermingsmantel
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en robuust: Geen splinter- of scheurvorming
- Modern textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Ongevoelig voor weersomstandigheden: Geen schilderwerk nodig
- Eenvoudige montage: Snel en ongecompliceerd op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bi-Color Zand |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x25,3x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 5,00 |
| HAN | 210717161100006 |
| Art.-Nr.: | 100479392 |
| EAN: | 4250260970711 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande steekzaun privacyschutting bi-color co-geëxtrudeerd enkelprofiel zichtscherm steekzaun lamellenomheining