GroJa Premo HPL-zichtschermelement Uni Grijs Aansluiting Zichtscherm
Robuust en duurzaam, 90x180/90x0,8 cm, links en rechts monteerbaar, Art.-Nr.: 100551398 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Premo HPL-zichtschermelement Uni Grijs Aansluiting Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Eenmaal voor altijd - door kwaliteit en duurzaamheid. Het GroJa Premo HPL aansluitstuk voor uw HPL schutting is duurzaam, robuust en eenvoudig te monteren. Het aansluitstuk is de perfecte aanvulling voor uw Premo HPL schutting. Vervaardigd uit hochdruk-lamineermaterialen (HPL) staat dit element voor de hoogste duurzaamheid. Het is stabiel, breukbestendig en uiterst bestand tegen hitte en vuil. Ook optisch overtuigt het GroJa Premo HPL aansluitstuk op volledige lijn. De slag- en slijtagevaste platen zijn eenvoudig te monteren en sluiten naadloos aan op verschillende kleurvoeringen, zodat u uw schutting individueel kunt vormgeven. Met het Premo HPL aansluitstuk kiest u voor een product dat uitblinkt door zijn duurzaamheid en onderhoudsvriendelijkheid.
Dankzij het gebruik van hoogwaardig materiaal en de robuuste verwerking blijft het element jarenlang in uitstekende staat, zonder dat het geschilderd hoeft te worden. De montage verloopt snel en zonder complicaties met alu-klemprofielen (niet in de leveringsomvang begrepen), waarmee u in een oogwenk voor extra stabiliteit en bescherming kunt zorgen.
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm HPL (High-Pressure-Laminate)
- Functie: slag- en slijtagevast
- Afmetingen: 90x180/90x0,8 cm
- Uitvoering: uit hoogwaardig HPL
- Onderhoud: geen schilderwerk nodig
- Duurzaamheid: bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk
- Montage: snel en zonder complicaties op te bouwen
- Hantering: eenvoudig en gemakkelijk te hanteren
- Bevestiging: montage met alu-klemprofielen
Opmerking: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen. Voor een vlotte opbouw raden we u aan de passende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Premo Sichtschutz |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | HPL |
| Oppervlak | HPL |
| kleur | Grijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Gewicht | 25,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210793191001004 |
| Art.-Nr.: | 100551398 |
| EAN: | 4250260977222 |
| Productveiligheidsverordening |
GROEN & JANSSEN GmbH
Kunststoffvertrieb Gewerbestrasse 16 26624 Südbrookmerland OT Georgsheil info@groja.de |
- GroJa Premo HPL-zichtschermelement Uni Grijs Aansluiting Zichtscherm