GroJa Premo HPL-zichtschermelement houtoptiek aansluiting zichtscherm
Robuust en duurzaam, 90x180/90x0,8 cm, rechts en links montabel, Art.-Nr.: 100551396 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Premo HPL-zichtschermelement houtoptiek aansluiting zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Eenmaal voor altijd - door kwaliteit en duurzaamheid. Het GroJa Premo HPL-aansluitstuk voor uw HPL-schutting is duurzaam, robuust en eenvoudig te monteren. Het aansluitstuk is de perfecte aanvulling voor uw Premo HPL-schutting. Gemaakt van HPL-plaatmateriaal (High-Pressure-Laminate) staat dit element voor uiterste duurzaamheid. Het is stabiel, breukbestendig en uiterst bestand tegen hitte en vuil. Ook optisch overtuigt het GroJa Premo HPL-aansluitstuk op volle lijn. De slag- en slijtvaste plaatjes zijn eenvoudig te monteren en passen naadloos in verschillende kleurvarianten, zodat u uw schutting individueel kunt vormgeven. Met het Premo HPL-aansluitstuk kiest u voor een product dat zich onderscheidt door zijn duurzaamheid en onderhoudsgemak.
Dankzij het gebruik van hoogwaardige materialen en de robuuste uitvoering blijft het element jarenlang in prima staat, zonder dat het hoeft te worden geverfd. De montage verloopt snel en zonder gedoe met aluminium klemrails (niet in de leveringsomvang begrepen), waardoor u in een handomdraai voor extra stabiliteit en bescherming kunt zorgen.
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm HPL (High-Pressure-Laminate)
- Functie: slag- en slijtvast
- Afmetingen: 90x180/90x0,8 cm
- Uitstraling: uit hoogwaardig HPL
- Onderhoud: geen schilderwerk nodig
- Duurzaamheid: bijzonder duurzaam en onderhoudsarm
- Montage: snel en eenvoudig op te bouwen
- Handling: eenvoudig en licht te hanteren
- Bevestiging: montage met aluminium klemrails
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen. Voor een probleemloze opbouw raden wij u aan om de bijpassende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Premo Sichtschutz |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | HPL |
| Oppervlak | HPL |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Lichtbruin |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Gewicht | 25,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210793191001001 |
| Art.-Nr.: | 100551396 |
| EAN: | 4250260977208 |
| Productveiligheidsverordening |
GROEN & JANSSEN GmbH
Kunststoffvertrieb Gewerbestrasse 16 26624 Südbrookmerland OT Georgsheil info@groja.de |
- GroJa Premo HPL-zichtschermelement houtoptiek aansluiting zichtscherm