GroJa Premo HPL-schutting roestoptiek aansluitschutting
Robuust en duurzaam, 90x180/90x0,8 cm, links en rechts monteerbaar, Art.-Nr.: 100551401 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Premo HPL-schutting roestoptiek aansluitschutting Online kopen tegen een voordelige prijs
Eenmaal voor altijd - door kwaliteit en duurzaamheid. Het GroJa Premo HPL aansluitingselement voor uw HPL schutting is duurzaam, robuust en eenvoudig te monteren. Het aansluitingselement is de perfecte aanvulling voor uw Premo HPL schutting. Gemaakt van hoogdruk-laagpersplaten (HPL) staat dit element voor uiterste duurzaamheid. Het is stabiel, breukbestendig en uiterst bestand tegen hitte en vuil. Ook visueel overtuigt het GroJa Premo HPL aansluitingselement volledig. De slag- en slijtagevaste platen zijn eenvoudig te monteren en sluiten naadloos aan op verschillende kleurvarianten, zodat u uw schutting individueel kunt vormgeven. Met het Premo HPL aansluitingselement kiest u voor een product dat door zijn duurzaamheid en onderhoudsarmoede opvalt.
Dankzij het gebruik van hoogwaardige materialen en de robuuste verwerking blijft het element jaren lang in uitmuntende staat, zonder dat het geschilderd hoeft te worden. De montage gebeurt snel en zonder ingewikkelingen met aluminium-klemschienen (niet in de levering inbegrepen), waarmee u in een oogwenk voor extra stabiliteit en bescherming zorgt.
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm HPL (High-Pressure-Laminate)
- Functie: slag- en slijtagevast
- Afmetingen: 90x180/90x0,8 cm
- Uitvoering: uit hochwaardig HPL
- Onderhoud: schilderen niet nodig
- Duurzaamheid: bijzonder duurzaam en onderhoudsarm
- Montage: snel en zonder ingewikkelingen op te bouwen
- Bediening: eenvoudig gemakkelijk te hanteren
- Bevestiging: montage met aluminium-klemschienen
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de levering inbegrepen. Voor een vlekkeloos opbouw raden we u aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Premo Sichtschutz |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | HPL |
| Oppervlak | HPL |
| oppervlakte-uitstraling | Roestuitvoering |
| kleur | Bruin |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Gewicht | 25,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210793191001007 |
| Art.-Nr.: | 100551401 |
| EAN: | 4250260977239 |
| Productveiligheidsverordening |
GROEN & JANSSEN GmbH
Kunststoffvertrieb Gewerbestrasse 16 26624 Südbrookmerland OT Georgsheil info@groja.de |
- GroJa Premo HPL-schutting roestoptiek aansluitschutting