GroJa Doppeltor Solid Steekzaun Terra
Elegant, stabiel en onderhoudsarm, zilver of antraciet geanodiseerd aluminium frame, Art.-Nr.: 100479849a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Doppeltor Solid Steekzaun Terra Online kopen tegen een voordelige prijs
Het 2-vleugelige Groja Solid Tuinpoort vormt een perfecte aanvulling op uw Groja Solid schutting. De poorten bestaan uit duurzaam houtcomposiet met een stabiel, geanodiseerd aluminium frame. De dubbele poort overtuigt met zijn stabiliteit, onderhoudsgemak en duurzaamheid. Met een grote kleurkeuze biedt de klassieke dubbele poort vrijwel onbeperkte combinatiemogelijkheden, bijvoorbeeld met de GroJa Mix-IT Serie. De tuinpoort heeft een totaalmaat van 300 cm breedte en 180 cm hoogte (150 cm breedte per poortpaneel), zodat een auto probleemloos door kan. De 2-vleugelige Groja Solid tuinpoort is de ideale keuze voor een stijlvolle en praktische tuinontwerp. Hengsels, sluitplaat, slot en handgreep zijn in de leveringsomvang inbegrepen.
Belangrijk:
De poort wordt zonder palen geleverd. Gebruik voor de poort alleen GroJa houtcomposiet-poortpalen (10x10 cm) of GroJa aluminium-poortpalen (9x9 cm)!
- Beide poortopvullingen met 12 houtcomposiet profielen: Voor een aantrekkelijk uiterlijk
- Inclusief hengsels, sluitplaat, slot en handgreep: Alles in de leveringsomvang inbegrepen
- Aan beide zijden hetzelfde uiterlijk: Harmonieus ontwerp van beide zijden
- Beschikbaar als 1- of 2-vleugelige poort: Flexibiliteit naar uw behoeften
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Poortmaat 300x180 cm (150 cm per poortpaneel): Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Geanodiseerd aluminium frame EV1 of Antraciet DB703: Kies uw kleur
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Terra |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 306,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479849a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep
- Aanloopplaat
- Poortpenneklemmen