GroJa Doppeltor Solid Steekzaun Bi-Color Sand
Elegant, stabiel en onderhoudsvriendelijk, zilverkleurig of antracietkleurig geanodiseerd alu-frame, Art.-Nr.: 100479850a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Doppeltor Solid Steekzaun Bi-Color Sand Online kopen tegen een voordelige prijs
De 2-vleugelige Groja Solid Tuinpoort vormt de perfecte aanvulling op uw Groja Solid schutting. De poorten bestaan uit duurzaam houtcomposiet met een stabiel, geanodiseerd aluminium frame. De dubbele poort overtuigt door zijn stabiliteit, onderhoudsarm karakter en duurzaamheid. Met een groot kleuren assortiment biedt de klassieke dubbele poort vrijwel onbeperkte combinatiemogelijkheden, bijvoorbeeld met de GroJa Mix-IT serie. De tuinpoort heeft een totaalmaat van 300 cm breed en 180 cm hoog (150 cm poortluik breed), zodat een auto probleemloos door kan. De 2-vleugelige Groja Solid tuinpoort is de ideale keuze voor een stijlvolle en praktische tuinontwerp. Pennen, sluitplaat, slot en handgreep zijn inbegrepen in de levering.
Belangrijk:
De poort wordt zonder palen geleverd. Gebruik alleen GroJa houtcomposiet-poortpalen (10x10 cm) of GroJa aluminium-poortpalen (9x9 cm) voor de poort!
- Beide poortopvullingen met 12 houtcomposiet profielen: Voor een aantrekkelijk uiterlijk
- Inclusief pennen, sluitplaat, slot en handgreep: Alles inbegrepen in de levering
- Aan beide zijden gelijke uitstraling: Harmonisch design van beide kanten
- Verkrijgbaar als 1- of 2-vleugelige poort: Flexibiliteit naar uw wensen
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersinvloeden
- Poort-afmeting 300x180 cm (150 cm per poortluik): Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Geanodiseerd aluminium frame EV1 of antraciet DB703: Kies uw kleur
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Bi-Color Zand |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 306,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479850a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- banden
- sluitingsstuk
- slot
- handgreep
- aanloopplaat
- poortblad-beveiliging