GroJa Doppelpoort Solid Steekzaun Antracietgrijs
Elegant, stabiel en onderhoudsarm, zilver of antraciet geanodiseerd aluminium-frame, Art.-Nr.: 100479848a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Doppelpoort Solid Steekzaun Antracietgrijs Online kopen tegen een voordelige prijs
Het 2-delige Groja Solid tuinpoort vormt een perfect aanvulling op uw Groja Solid schutting. De poorten zijn gemaakt van duurzaam houtcomposiet met een stabiel, geanodiseerd alu-frame. Het dubbele poort overtuigt door stabiliteit, onderhoudsgemak en slijtvastheid. Met een grote kleurenkeuze biedt het klassieke dubbele poort vrijwel onbeperkte combinatiemogelijkheden, bijvoorbeeld met de GroJa Mix-IT serie. De tuinpoort heeft een totale afmeting van 300 cm breedte en 180 cm hoogte (150 cm poortblad breedte), zodat een auto gemakkelijk doorheen past. Het 2-delige Groja Solid tuinpoort is de ideale keuze voor een stijlvolle en praktische tuinaanleg. Scharnieren, sluitplaat, slot en handgreep zijn in de leveringsomvang inbegrepen.
Belangrijk:
De poort wordt zonder palen geleverd. Gebruik voor de poort alleen GroJa houtcomposiet-poortpalen (10x10 cm) of GroJa alu-poortpalen (9x9 cm)!
- Beide poortinvullingen met 12 houtcomposiet profielen: Voor een aantrekkelijk uiterlijk
- Inclusief scharnieren, sluitplaat, slot en handgreep: Alles in de leveringsomvang inbegrepen
- Aan beide zijden dezelfde optiek: Harmonieus design van beide zijden
- Verkrijgbaar als 1- of 2-delige poort: Flexibiliteit naar uw wensen
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Poortgrootte 300x180 cm (150 cm per poortblad): Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Geanodiseerd alu-frame EV1 of antraciet DB703: Kies uw kleur
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Antracietgrijs |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 306,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479848a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep
- Aanloopplaat
- Poortbladsteller