florco WPC kliktegel grijs
30x30x2,8cm, stabiel en robuust combineerbaar kliksysteem, Art.-Nr.: 100207539 Beschrijving
Productinformatie
florco WPC kliktegel grijs Online kopen tegen een voordelige prijs
Voor een aantrekkelijke en uiterst duurzame balkon- en tuinontwerp zijn de aantrekkelijke florco WPC kliktegels in de kleur grijs bijzonder geschikt. Het robuuste en onderhoudsarme materiaal nodigt uit tot ontspannen barvoets lopen, omdat het splinter- en vezelvrij is. De WPC vloertegels hebben een licht bamboegehalte. Het gebruik van bamboe wordt beschouwd als bijzonder duurzaam en milieuvriendelijk.
Dankzij de 15 mm hoge rastervrug kan oppervlaktewater optimaal afvloeien en droogt de vloer snel weer af. De rastervrug bestaat uit het robuuste materiaal HDPE, dat bijzonder bestand is. De tegels kunnen ook probleemloos op losse ondergronden met kiezel of grind worden gelegd.
Naast de kleur grijs zijn ook de kleuren bruin en grijs in onze shop verkrijgbaar. De florco WPC kliktegels kunnen met de meeste vloertegels uit de florco serie worden gecombineerd, zoals bijvoorbeeld florco tex, florco grastegels of florco natuursteenvloerplaten.
Het WPC-oppervlak is gemakkelijk te onderhouden en te reinigen. Vetplekken moeten echter wel onmiddellijk worden verwijderd. Voor intensief onderhoud gebruikt u alstublieft speciale WPC-reiniger.
Let op: WPC kan in de loop van de tijd lichter worden respectievelijk vergrizen. Dit is een natuurlijk proces en is daarom geen reden voor klachten.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| kleur | Grijs |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 30x30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 2,8 cm |
| Materiaal | WPC |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Serie | florco WPC |
| Gewicht | 1,14 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 70202 |
| Art.-Nr.: | 100207539 |
| EAN: | 7640105471737 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco WPC kliktegel grijs