florco WPC kliktegel bruin
30x30x2,8cm, stabiel en stevig combineerbaar kliksysteem, Art.-Nr.: 100207537 Beschrijving
Productinformatie
florco WPC kliktegel bruin Online kopen tegen een voordelige prijs
Voor een aantrekkelijke en uiterst duurzame balkon- en tuinontwerp zijn de mooie florco WPC kliktegels in de kleur bruin bijzonder geschikt. Het robuuste en onderhoudsarme materiaal nodigt uit tot ontspannen blotevoets lopen, omdat het splinter- en vezelvrij is. De WPC vloertegels hebben een licht bamboegehalte. Het gebruik van bamboe staat bekend als bijzonder duurzaam en milieuvriendelijk.
Dankzij de 15 mm hoge rasterrug kan oppervlaktewater optimaal afstromen en droogt de bodem snel weer op. De rasterrug is gemaakt van het robuuste materiaal HDPE, dat bijzonder weerstandsvast is. De tegels kunnen ook gemakkelijk op losse ondergronden met grind of puin worden gelegd.
Naast de kleur bruin zijn ook de kleuren bruin en grijs verkrijgbaar in onze winkel. De florco WPC kliktegels kunnen met de meeste vloertegels uit de florco serie worden gecombineerd, zoals bijvoorbeeld florco tex, florco grasstegels of florco echte steenvloerplaten.
Het WPC-oppervlak is gemakkelijk te onderhouden en schoon te maken. Vetindrukken moeten echter onmiddellijk worden verwijderd. Voor intensief onderhoud kunt u het best speciale WPC-reiniger gebruiken.
Let op: WPC kan met het verstrijken van de tijd lichter worden of vergrizen. Dit is een natuurlijk proces en is daarom geen reden voor klacht.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| kleur | Bruin |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 30x30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 2,8 cm |
| Materiaal | WPC |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Serie | florco WPC |
| Gewicht | 1,14 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 70200 |
| Art.-Nr.: | 100207537 |
| EAN: | 7640105471713 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco WPC kliktegel bruin