florco WPC kliktegel antraciet
30x30x2,8cm, stabiel en robuust combineerbaar kliksysteem, Art.-Nr.: 100207538 Beschrijving
Productinformatie
florco WPC kliktegel antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Voor een aantrekkelijke en uiterst duurzame balkon- en tuinontwerp zijn de aantrekkelijke florco WPC kliktegels in de kleur Antraciet bijzonder geschikt. Het robuuste en onderhoudsarme materiaal nodigt uit tot ontspannen blootsvoetig lopen, omdat het splinter- en vezelvrij is. De WPC vloertegels hebben een licht bamboeaandeel. Het gebruik van bamboe staat bekend als bijzonder duurzaam en milieuvriendelijk.
Dankzij de 15 mm hoge roosterkant kan oppervlaktewater optimaal afstromen en droogt de vloer snel weer af. De roosterkant bestaat uit het robuuste materiaal HDPE, wat bijzonder weerstandsvast is. De tegels kunnen ook zonder problemen op losse ondergronden met grind of gravel worden gelegd.
Naast de kleur Antraciet zijn ook de kleuren Bruin en Grijs in onze winkel verkrijgbaar. De florco WPC kliktegels kunnen met de meeste vloertegels uit de florco-serie worden gecombineerd, zoals bijvoorbeeld florco tex, florco grasstegels of florco natuursteenvloerplaten.
Het WPC-oppervlak is eenvoudig te onderhouden en schoon te maken. Vetvlekken moeten echter onmiddellijk worden verwijderd. Voor intensief onderhoud gebruikt u alstublieft speciale WPC-reiniger.
Let op: WPC kan met verloop van tijd lichter worden of grijs worden. Dit is een natuurlijk proces en is daarom geen grond voor reclamatie.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| kleur | Antraciet |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 30x30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 2,8 cm |
| Materiaal | WPC |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Serie | florco WPC |
| Gewicht | 1,14 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 70201 |
| Art.-Nr.: | 100207538 |
| EAN: | 7640105471720 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco WPC kliktegel antraciet