Dubbelstaafmat hekwerk voor opbouwen Alles-inbegrepen pakket Antraciet Compleet-set
Personaliseer uw hek met onze configurator – inclusief alle schuttingpalen & bevestigingsmaterialen, Art.-Nr.: 100233026a Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
Dubbelstaafmat hekwerk voor opbouwen Alles-inbegrepen pakket Antraciet Compleet-set Online kopen tegen een voordelige prijs
Alle voordelen van het compleet-set in één oogopslag:
- Hek compleet-set incl. palen
- hoogwaardige poedercoating RAL 7016 antraciet
- Afmetingen, hoekuitvoering en heksterktes individueel configureren
Wat zit er in het hek-compleetpakket
Het dubbelstaafmat-hekwerk compleetpakket bestaat uit stevige dubbelstaafmatten uit palen met aangesloten paalvoet (130x110 mm) om op te schroeven en bevestigingsmateriaal om de hekmatten aan de palen te monteren.Elke stalen paal is gegalvaniseerd en ook antraciet (RAL 7016) poedergecoat.
De boutankers zijn niet inbegrepen.
Recht of met hoekpalen?
- recht: Rechtdoorgaand hekpakket zonder hoekpalen
- 1 hoek: Hekpakket met één hoekpaal
- 2 hoeken: Hekpakket met twee hoekpalen
De variant "Afdekkingslijst glad" beschikt over een stalen afdekkingslijst waardoor aansluitingsvoegen tussen hekmatten eenvoudig kunnen worden verborgen.
Het inliggende bevestigingsmateriaal van de palen is reeds voorgemonteerd, incl. roestvrijstalen schroeven en kunststof afdekkapjes.Opmerkingen bij montage
De hekmat heeft aan één zijde een draadoverhang van 30 mm. Voor de veiligheid moet de uitstekende zijde tot op een hoogte van 1630 mm naar beneden worden gemonteerd.Opmerkingen bij paalhoogte
| Hekhoogte | Bevestigingspunten Houdplaatjes |
Bevestigingspunten Afdekkingslijst |
|---|---|---|
| 830 mm | 3 | 5 |
| 1030 mm | 3 | 6 |
| 1230 mm | 4 | 7 |
| 1430 mm | 4 | 8 |
| 1630 mm | 4 | 9 |
| 1830 mm | 4 | 10 |
| 2030 mm | 5 | 11 |
Technische gegevens
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | hek |
| Staafuitvoering | Dubbelstaafhek |
| Paaldikte | 60x40 mm |
| Oppervlaktebehandeling | verzinkt |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | Antraciet (RAL 7016) |
| Type | Compleet-set |
| Staafdikte | 6/5/6 mm, 8/6/8 mm |
| Maaswijdte | 5/20 cm |
| Montagewijze | oppluggen |
| Hekwerkabeslag | Afdekkingslijst glad |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Maatvoeringstekening |
|
| Art.-Nr.: | 100233026a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
Leveringsomvang
- Dubbelstaafmat hekwerk voor opbouwen Alles-inbegrepen pakket Antraciet Compleet-set