Dubbelstaafmat hekwerk Compleet zorgpakket Mosgroen
Personaliseer uw hek met onze configurator - inclusief alle schuttingpalen & bevestigingsmaterialen, Art.-Nr.: 100282538a Beschrijving
Productinformatie
Dubbelstaafmat hekwerk Compleet zorgpakket Mosgroen Online kopen tegen een voordelige prijs
Alle voordelen in één oogopslag:
- Hek-compleetrpakket incl. palen
- Hooggwaardig poederlak RAL 6005 Mosgroen
- Afmetingen, hoekuitvoering en heksterkte individueel configureerbaar
- twee paaltypen met verschillende optiek
Wat zit er in het hek-compleetpakket?
Het dubbelstaafmat-hekwerk compleetpakket bestaat uit stabiele dubbelstaafmatten, palen voor het inbetonneren en bevestigingsmateriaal voor de montage van de hekmatten aan de palen.
De elk 2510 mm lange dubbelstaafmatten bestaan uit feuerverzinkt en vervolgens Mosgroen (RAL 6005) poedergelakt staal.
Elke stalen paal is verzinkt en eveneens Mosgroen (RAL 6005) poedergelakt.
Recht of met hoekpalen?
- recht: Rechtlopend hekpakket zonder hoekpalen
- 1 hoek: Hekpakket met een hoekpaal
- 2 hoeken: Hekpakket met twee hoekpalen
Hoe verschillen de paaltypen van elkaar?
Het paaltype bepaalt de optiek van het hekset:
De variant "afdekkingslijst glad" beschikt over een stalen afdekkingslijst, achter welke aansluitingsvoegen tussen hekmatten eenvoudig verborgen kunnen worden.
Bij de variant met roestvrijstalen houdeplaten worden de hekmatten met houdeklemmen en roestvrijstalen plaatjes aan de paal bevestigd.
De bevestiging van de palen is elk voorgemonteert, incl. roestvrijstalen schroeven en kunststof-afdekkapjes.
Opmerkingen over montage
De hekmat beschikt aan één zijde over een draadoverschot van 30 mm.
Voor de veiligheid dient de uitstekende zijde tot een hoogte van 1630 mm naar beneden gemonteerd te worden.
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | hek |
| Staafuitvoering | Dubbelstaafhek |
| Paaldikte | 60x40 mm |
| Oppervlaktebehandeling | vuurvergalvaniseerd & gecoat |
| Oppervlakte omheiningselement | warmverzinkt, gecoat |
| Oppervlakte paal | verzinkt |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | Mosgroen (RAL 6005) |
| Type | Compleet-set |
| Staafdikte | 6/5/6 mm, 8/6/8 mm |
| Maaswijdte | 5/20 cm |
| Montagewijze | Inbetoneren |
| Hekwerkabeslag | Roestvrij stalen bevestigingsplaatje, Afdekkingslijst glad |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100282538a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- 7,5m: 3xdubbelstaafmat hekwerk 4xschuttingpalen
- 10m: 4xdubbelstaafmat hekwerk 5xschuttingpalen
- 12,5m: 5xdubbelstaafmat hekwerk 6xschuttingpalen
- 15m: 6xdubbelstaafmat hekwerk 7xschuttingpalen
- 17,5m: 7xdubbelstaafmat hekwerk 8xschuttingpalen
- 20m: 8xdubbelstaafmat hekwerk 9xschuttingpalen
- 22,5m: 9xdubbelstaafmat hekwerk 10xschuttingpalen
- 25m: 10xdubbelstaafmat hekwerk 11xschuttingpalen
- 27,5m: 11xdubbelstaafmat hekwerk 12xschuttingpalen
- 30m: 12xdubbelstaafmat hekwerk 13xschuttingpalen