Dubbelstaafmat hekwerk om op te pluggen met hoekplaat Compleet pakket Antraciet Compleet-set
Personaliseer uw hek met onze configurator - incl. alle schuttingpalen & bevestigingsmaterialen, Art.-Nr.: 100411079a Beschrijving
Productinformatie
Dubbelstaafmat hekwerk om op te pluggen met hoekplaat Compleet pakket Antraciet Compleet-set Online kopen tegen een voordelige prijs
Alle voordelen van het compleet-set in één oogopslag:
- Hek-compleet-set incl. schuttingpalen
- Hoogwaardige poedercoating RAL 7016 Antraciet
- Schuttingpalen met afdekkingslijsten
- Afmetingen en heksterkte individueel configureren
Wat zit er in het hek-compleet-pakket
Het dubbelstaafmat hekwerk compleet-pakket bestaat uit stabiele dubbelstaafmatten uit schuttingpalen met aangelaste hoekplaat (100x120x125 mm) voor opschroeven en bevestigingsmateriaal voor het monteren van de hekmatten aan de schuttingpalen.
De elk 2510 mm lange dubbelstaafmatten bestaan uit sendzinkverzinkte (DIN EN 10244-2) met circa 40-60 gr/m² zink en vervolgens antraciet poedergecoate staal. Afhankelijk van de configuratie is het set in twee varianten verkrijgbaar: Met een staafdikte van 6/5/6 mm (lichte uitvoering) of met een staafdikte van 8/6/8 mm (zware uitvoering) – voor bijzonder hoge eisen aan stabiliteit en veiligheid. Elke stalen schuttingpaal werd verzinkt en eveneens antraciet poedergecoat.
Het paaltype bepaalt de uitstraling van het hekset: "Afdekkingslijsten glad" beschikt over een stalen afdekkingslijst, achter welke aansluitingen tussen hekmatten eenvoudig kunnen worden verborgen.
Het inwendige bevestigingsmateriaal van de schuttingpalen is elk voormonteerd, incl. roestvrijstalen schroeven en kunststof afdekkapjes.
Opmerkingen over montage
De hekmat beschikt aan één zijde over een draadoverstand van 30 mm.
Voor de veiligheid moet de uitstekende zijde tot een hoogte van 1630 mm naar beneden worden gemonteerd.
Opmerkingen over paalhoogte
| Hekeinen hoogte | Bevestigingspunten |
|---|---|
| 830 mm | 3 |
| 1030 mm | 3 |
| 1230 mm | 4 |
| 1430 mm | 4 |
| 1630 mm | 4 |
| 1830 mm | 4 |
| 2030 mm | 5 |
De schuttingpalen met aangelaste voetplaat kunnen eenvoudig op een fundering met boutankerts worden gedubbeld.
De boutankerts zijn niet in de leveringsomvang begrepen.
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | hek |
| Staafuitvoering | Dubbelstaafhek |
| Paaldikte | 60x40 mm |
| Oppervlaktebehandeling | vuurverzinkt, verzinkt |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | Antraciet (RAL 7016) |
| Type | Compleet-set |
| Staafdikte | 6/5/6 mm, 8/6/8 mm |
| Maaswijdte | 5/20 cm |
| Montagewijze | Opschroeven met hoekbeugel |
| Hekwerkabeslag | Afdekkingslijst glad |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Maatvoeringstekening 1 Maatvoeringstekening 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100411079a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Dubbelstaafmat hekwerk om op te pluggen met hoekplaat Compleet pakket Antraciet Compleet-set