ACO Therm lichtschacht compleet-set 200x150x700 mm maaswijdte 30/10 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206757 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 200x150x700 mm maaswijdte 30/10 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Zodra voor een kelderruimte met dieper gelegen raam meer licht en lucht nodig is, wordt een lichtschacht gemonteerd. Alle onderdelen die voor de standaardmontage van een lichtschacht noodzakelijk zijn, zijn in de ACO Therm lichtschacht compleet-set opgenomen. Dit zijn in het bijzonder: de grote lichtkoker 200x150x70 cm, het bijbehorende roosterhekwerk en de standaard-montage-kit. De extreem grote lichtkoker kan zonder bezwaar op alle wandtypen worden bevestigd. Hij verkrijgt de nodige stabiliteit dankzij het gebruikte glasvezelversterkte kunststof (GVK).
Ook de inbouw is ondanks de XXL-afmetingen eenvoudig uit te voeren. De lichtkoker is al voorzien van boorgaten, zodat deze probleemloos op alle wandtypen kan worden bevestigd. Het roosterhekwerk uit gegalvaniseerd staal met een maaswijdte van 30/10 mm wordt in de lichtschacht gelegd en beschermt deze tegen grof vuil. De standaard-montage gebeurt met de meegeleverde montage-kit, die bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het neergelaten en vastzetten van het rooster. De meegeleverde roosterbeveiligingsbeugel beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderluchtkoker compleet-sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereiste met het veelvoudige toebehoren, dat afzonderlijk via de bijzonderheden lijst kan worden gekozen, worden aangevuld. Zo kunnen bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afwateringsopeninger worden afgesloten en met de opbouwelementen hoogteverschillen worden gecorrigeerd.
- hoogste stabiliteit door ribben en glasvezelversterking
- montage op alle wandtypen
- hoog zelfzuiveringseffect
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- afwateringsopeningop het laagste punt
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominaalmaat (B x H x D) |
Lichtschacht werkelijk maat (B x H x D) |
|---|---|
| 2000 x 1500 x 700 | 2190 x 1590 x 740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 2000 mm |
| hoogte | 1500 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 105,10 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013980 |
| Art.-Nr.: | 100206757 |
| EAN: | 4002626151087 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Gaasrooster 30/10 mm rooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage incl. 6 schroeven