ACO Therm lichtschacht compleet-set 2000x1500x700 mm streckmetaal-rooster
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100127239 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 2000x1500x700 mm streckmetaal-rooster Online kopen tegen een voordelige prijs
Zodra voor een kelderruimte met een dieper geplaatst raam meer licht en lucht nodig is, wordt een lichtschacht gemonteerd. Alle onderdelen die nodig zijn voor de standaardmontage van een lichtschacht, zijn in de ACO Therm Lichtschacht compleet-set inbegrepen. Dit zijn in het bijzonder: de grote lichtkoker 200x150x70 cm, het passende roosterhekwerk en de standaard-montageset.
De uiterst grote lichtkoker kan zonder bedenking op alle wandtypen worden bevestigd. De nodige stabiliteit wordt bereikt door het gebruikte glasvezelversterkte kunststof (GVK).
De installatie is ondanks de XXL-maten eenvoudig uit te voeren. De lichtkoker is al voorzien van boorgaten, zodat deze probleemloos op alle wandtypen kan worden bevestigd.
Het streckmetaal roosterhekwerk uit verzinkt staal wordt in de lichtschacht gelegd en beschermt deze tegen grof vuil.
De standaardmontage wordt uitgevoerd met de meegeleverde montageset, die bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het inlaten en bevestigen van het rooster. De inbegrepen roosterhefbeveiliging beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderlichtkokercompleet-sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met het veelzijdige toebehoren, dat apart via de toebehoren-lijst kan worden geselecteerd. Zo kan bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afwateringopening worden gesloten, en kunnen met de opbouwelementen hoogteverschillen worden opgeheven.
- hoogste stabiliteit door verribbeling en glasvezelversterking
- montage op alle wandtypen
- hoog zelfzuiveringseffect
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- afwateringopening op het laagste punt
De buitenmaten zijn afwijkend, raadpleeg hiervoor absoluut het technische gegevensblad en de tabel.
De lichtschachtdiepte wordt overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht gekozen.
| Lichtschacht nominaalmaat (BxHxD) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 2000x1500x700 | 2190x1590x740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 2000 mm |
| hoogte | 1500 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Streckmetaal rooster |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 71,60 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013978 |
| Art.-Nr.: | 100127239 |
| EAN: | 4002626387851 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Strookmetaalrooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage incl. 6 schroeven