ACO Therm lichtschacht compleet-set 2000x1500x700 mm Maaswijdte 30/30 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206756 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 2000x1500x700 mm Maaswijdte 30/30 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Zodra voor een kelderruimte met een lager geplaatst raam meer licht en lucht nodig is, wordt een lichtschacht gemonteerd. Alle onderdelen die voor de standaardmontage van een lichtschacht nodig zijn, zijn in de ACO Therm lichtschacht compleet-set opgenomen. Dit zijn in detail: de grote lichtkoker 200x150x70 cm, het passende maasrooster en de standaard montageset.
De uiterst grote lichtkoker kan zonder problemen op alle wandtypen worden bevestigd. De nodige stabiliteit verkrijgt hij dankzij het gebruikte glasvezelversterkte kunststof (GFK).
Ook de montage is ondanks de XXL-afmetingen gemakkelijk uit te voeren. De lichtkoker is al voorzien van boorgaten, zodat hij probleemloos op alle wandtypen kan worden bevestigd.
Het maasrooster van verzinkt staal met een maaswijdte van 30/30 mm wordt in de lichtschacht gelegd en beschermt deze tegen grof vuil.
De standaardmontage gebeurt met de meegeleverde montageset, die uit passende pluggen en een ketting voor het inlaten en bevestigen van het rooster bestaat. De meegeleverde roosterophefsecuring beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderafvoerschacht compleet-sets kunnen afhankelijk van de behoefte en bouwtechnische vereisten worden aangevuld met het uitgebreide toebehoren dat afzonderlijk via de accessoireslijst kan worden gekozen. Zo kunnen bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afwateringsopeningenwerken gesloten en met de opbouwelementen hoogteverschillen worden uitgevoerd.
- hoogste stabiliteit dankzij ribbels en glasvezelversterking
- montage op alle wandtypen
- hoog zelfschoonmakingseffect
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- afwateringsopeninge op het laagste punt
De buitenafmetingen wijken af, raadpleeg hiervoor absoluut het technische gegevensblad en de tabel.
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (B x H x D) |
Lichtschacht werkelijke maat (B x H x D) |
|---|---|
| 2000 x 1500 x 700 | 2190 x 1590 x 740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 2000 mm |
| hoogte | 1500 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/30 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 92,40 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013979 |
| Art.-Nr.: | 100206756 |
| EAN: | 4002626387868 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Maaswerk 30/30 mm Rooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage incl. 6 schroeven