ACO Therm lichtschacht compleet-set 2000x1000x700 mm streckmetaalrooster
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206753 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 2000x1000x700 mm streckmetaalrooster Online kopen tegen een voordelige prijs
Voor de voorzienin van licht en lucht van kelders met dieper gelegen ramen is een lichtschacht nodig. Het ACO Therm lichtschacht compleet-set biedt een eenvoudige, snelle en ook kosteneffectieve standaardmontage. Het bestaat uit een grote lichtkoker, een stretchmetalen rooster en een montagekit.
Het duurzame en vormvaste lichtschachtlichaam uit glasvezelversterkt kunststof biedt met zijn helderwitte binnenwanden de hoogste lichtreflectie voor meer licht in kelders. Het is zowel bij inbouw als na de montage zeer vormstabiel.
Ook de inbouw is ondanks de grote afmetingen gemakkelijk uit te voeren. Het lichtschachtlichaam is al voorzien van boorgaten, zodat het op alle wandsoorten kan worden bevestigd.
Het stretchmetalen rooster uit verzinkt staal wordt in de lichtschacht gelegd en beschermt het tegen grof vuil.
De montage gebeurt met de standaard montagekit, die bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het neerzetton en vastzetten van het rooster en maakt ook deel uit van de leveringsinhoud. Ook biedt de inbegrepen roosterliftbeveiliging bescherming tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kellerlichtschacht compleet-sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met de veelzijdige accessoires, die apart via de accessoireslijst kunnen worden geselecteerd. Zo kunnen bijvoorbeeld met het lichtschachtslot de afwateropening worden gesloten, en met de ophogelementen hoogteverschillen worden getransporteerd.
- Maximale stabiliteit door ribben en glasvezelversterking
- Montage op alle wandtypen
- Hoog zelfreinigingseffect
- Helderwitte binnenwanden
- Begaanbaar in alle uitvoeringen
- Afwateropening op het laagste punt
De buitenafmetingen wijken af, raadpleeg alstublieft het technische gegevensblad en de tabel.
De lichtschachtdiepte wordt gekozen op basis van de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (BxHxT) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxT) mm |
|---|---|
| 2000x1000x700 | 2190x1090x740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 2000 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Streckmetaal rooster |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 68,20 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013975 |
| Art.-Nr.: | 100206753 |
| EAN: | 4002626387820 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Streckmetaalrooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage incl. 6 schroeven