ACO Therm Lichtschacht Compleet-set 2000x1000x700 mm Maas 30/30 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206754 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm Lichtschacht Compleet-set 2000x1000x700 mm Maas 30/30 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Voor de verzorging met licht en lucht van kelders met dieper gelegen ramen is een lichtschacht nodig. Een eenvoudige, snelle en ook kosteneffectieve standaard montage biedt de ACO Therm lichtschacht compleet set. Deze bestaat uit een grote lichtkoker, een mazenrooster 30/30 en een montageset.
Het duurzame vormvaste lichtkokerlichaam uit glasvezelversterkt kunststof biedt met zijn wit gemaakte binnenvlak de hoogste lichtreflectie voor meer licht in kelders. Het is zowel bij inbouw als na montage zeer vormvast.
Ook de inbouw is ondanks de grote afmetingen heel eenvoudig uit te voeren. Het lichtkokerlichaam is al voorzien van boorgaten, zodat het op alle wandsoorten kan worden bevestigd.
Het mazenrooster met een maaswijdte van 30/30 mm uit verzinkt staal wordt in de lichtschacht gelegd en beschermt deze tegen grof vuil.
De montage gebeurt met de standaard montageset, die uit passende pluggen en een ketting voor het zakken en vastzetten van het rooster bestaat en eveneens deel uitmaakt van de leveringsomvang. De inbegrepen roosterafhaalbeveiliging beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderlichschacht complete sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met het veelzijdige toebehoren, dat apart via de toebehoorlijst kan worden gekozen. Zo kan bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afwateringopening worden gesloten, en kunnen met de opvoerelementen hoogteverschillen worden gerealiseerd.
- hoogste stabiliteit door ribben en glasvezelversterking
- Montage op alle wandsoorten
- hoog zelfschoonmakingseffect
- wit gemaakte binnenvlak
- begaanbaar in alle uitvoeringen
- Afwateringopening op het diepste punt
De buitenafmetingen wijken af, let alstublieft goed op het Technische Gegevensblad en de tabel.
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (BxHxD) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 2000x1000x700 | 2190x1090x740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 2000 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/30 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 87,60 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013976 |
| Art.-Nr.: | 100206754 |
| EAN: | 4002626387837 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker incl. rooster
- incl. bevestigingsset voor standaardmontage incl. 6 schroeven