ACO Therm lichtschacht compleet-set 2000x1000x700 mm maaswijdte 30/10 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206755 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 2000x1000x700 mm maaswijdte 30/10 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Voor de voorzieningbronnen van licht en lucht in kelders met dieper gelegen ramen is een lichtschacht nodig. Het ACO Therm lichtschacht compleetset biedt een eenvoudige, snelle en kostengünstige standaardmontage. Het bestaat uit een grote lichtkoker, een maasrooster 30/10 en een montage-set. De duurzame vormstabiele lichtkoker van kunststof (GFK) biedt met zijn hoogwit binnenvlak de hoogste lichtreflectie voor meer licht in kelders. Deze is zowel bij inbouw als na montage zeer vormstabiel. Ook de inbouw is ondanks de grote afmetingen eenvoudig uit te voeren. De lichtkoker is al voorzien van boorplekken, zodat deze op alle wandtypen kan worden bevestigd.
Het maasrooster met een maaswijdte van 30/10 mm van gegalvaniseerd staal wordt in de lichtschacht ingelegd en beschermt deze tegen grof vuil. De montage gebeurt met de standaard montage-set, die uit passende pluggen en een ketting voor het laten zakken en bevestigen van het rooster bestaat en eveneens onderdeel van de leveringsomvang is. De inbegrepen roosterveiligingskortegel beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm lichtschacht compleetsets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met het uitgebreide toebehoren, dat afzonderlijk via de toebehoorlijst kan worden gekozen. Zo kunnen bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiting de afwateringsopeningenvergrendeld, en met de verhogingselementen hoogteverschillen worden opgeheven.
- hoogste stabiliteit door ribbing en glasvezelversterking
- montage op alle wandtypen
- hoog zelfzuiveringseffect
- hoogwit binnenvlak
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- afwateringsopeningop het diepste punt
De buitenafmetingen wijken af, raadpleeg hierover absoluut het technische gegevensblad en de tabel.
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (BxHxD) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 2000x1000x700 | 2190x1090x740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 2000 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 100,30 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013977 |
| Art.-Nr.: | 100206755 |
| EAN: | 4002626151056 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Gaasrooster 30/10 mm rooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage incl. 6 schroeven