ACO Therm lichtschacht compleet-set 150x100x700 mm Mesh 30/10 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206749 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 150x100x700 mm Mesh 30/10 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Een grote lichtschacht voorziet kelderruimten van nog meer licht en lucht. Het compleet-set bevat alle onderdelen die nodig zijn voor een standaard montage. Dit is de grote lichtkoker 150x100x70 cm, het passende maasrooster met maaswijdte 30/10 mm en de montagekit voor een snelle en eenvoudige wandmontage op alle wandtypen. Het lichaam is dankzij het glasvezelversterkte kunststof erg vormstabiel en duurzaam. Het zuiver witte polypropyleen zorgt voor de hoogste reflectiecapaciteit van de lichtkoker en heeft bovendien een hoog zelf reinigingseffect. De 100% recycleerbare lichtschacht kan dankzij de aangebrachte boorgaten eenvoudig met de montagekit worden aangebracht.
Bescherming tegen grof vuil biedt het ook in de leveringsomvang opgenomen maasrooster 30/10 van gegalvaniseerd staal. Het wordt in de lichtschacht gelegd. De eenvoudige montage gebeurt met de meegeleverde standaard montagekit, die bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het inlaten en bevestigen van het rooster. De meegeleverde roosterliftbeveiliging beschermt tegen inbraak en diefstal
Alle ACO Therm kelderlichtsschacht compleet-sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met de veelzijdige toebehoren, die apart via de toebehörlijst kunnen worden gekozen. U kunt bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afwateropening sluiten en met de verhogingselementen hoogteverschillen opvangen..
- maximale stabiliteit door versterking en glasvezelversterking
- montage op alle wandtypen
- hoog zelf reinigingseffect
- zuiver witte binnenvlak
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- afwateropening op het laagste punt
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (B x H x D) |
Lichtschacht werkelijke maat (B x H x D) |
|---|---|
| 1500 x 1000 x 700 | 1690 x 1090 x 740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1500 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Gewicht | 63,50 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013971 |
| Art.-Nr.: | 100206749 |
| EAN: | 4002626387783 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Afdekkingsrooster Maas 30x10 mm
- Montagekit incl. 6 Schroeven