ACO Therm lichtschacht compleet-set 150x100x700 mm maaswijdte 30/30 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206748 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 150x100x700 mm maaswijdte 30/30 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Een grote lichtschacht voorziet kelderruimten van nog meer licht en lucht. Het compleet-set bevat alle onderdelen die nodig zijn voor een standaardmontage. Dit is de grote lichtkoker 150x100x70 cm, het bijpassende meshrooster met een maaswijdte van 30/30 mm en de montageset voor een snelle en eenvoudige wandmontage op alle wandtypen.
Het lichaam is dankzij het glasvezelversterkte kunststof zeer vormstabiel en duurzaam. De helder witte polypropeen zorgt voor de hoogste reflectiewerking van de lichtkoker en heeft bovendien een hoog zelfzuiveringseffect. De lichtschacht is 100% recycleerbaar en dankzij de aangebrachte boorplaatsen eenvoudig met de montageset aan te brengen.
Bescherming tegen grof vuil biedt het eveneens in de leveringsomvang opgenomen meshrooster 30/30 van gegalvaniseerd staal. Deze wordt in de lichtschacht gelegd. De eenvoudige montage vindt plaats met de bijbehorende standaard-montageset, die bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het laten zakken en vastzetten van het rooster. De inbegrepen roosterlifbeveiliging beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderafdekking compleet-sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met het veelzijdige toebehoren dat afzonderlijk via de toebehoren-lijst kan worden gekozen. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld met de lichtschacht-afsluiter de afvoer-openingen worden gesloten, en met de opbouwelementen hoogteverlengingen worden aangebracht.
Productvoordelen:
- hoogste stabiliteit door profilering en glasvezelversterking
- montage op alle wandtypen
- hoog zelfzuiveringseffect
- helder witte binnenoppervlak
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- afvoer-opening op het laagste punt
De lichtschachtdiepte wordt gekozen volgens de afstand van de wand naar de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (B x H x D) |
Lichtschacht werkelijke maat (B x H x D) |
|---|---|
| 1500 x 1000 x 700 | 1690 x 1090 x 740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1500 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/30 mm |
| Gewicht | 66,80 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013970 |
| Art.-Nr.: | 100206748 |
| EAN: | 4002626701206 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Afdekkingsrooster maaswijdte 30x30 mm
- Montageset incl. 6 schroeven