ACO Therm lichtschacht compleet-set 1500x1000x700 mm stretchmetaalrooster
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100127223 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 1500x1000x700 mm stretchmetaalrooster Online kopen tegen een voordelige prijs
Een grote lichtschacht voorziet kelderruimten van nog meer licht en lucht. Het compleet-set bevat alle onderdelen die nodig zijn voor een standaard montage. Dit is de grote lichtkoker 150x100x70 cm, het passende stroommetaalrooster en de standaard montageset voor snelle en eenvoudige wandmontage op alle wandtypen.
De koker is vanwege het glasvezelversterkte kunststof zeer vormstabiel en duurzaam. Het helwit polypropyleen zorgt voor de hoogste reflectievermogen van de lichtkoker en heeft bovendien een hoog zelfzuiveringseffect. De voor 100% recycleerbare lichtschacht is dankzij de aangebrachte boorgaten eenvoudig met de montageset aan te brengen.
Bescherming tegen grof vuil biedt het eveneens in de leveringsomvang opgenomen stroommetaalrooster van gegalvaniseerd staal. Het wordt in de lichtschacht gelegd. De eenvoudige montage gebeurt met de meegeleverde montageset, die bestaat uit passende pluggen en een ketting om het rooster in te laten en vast te zetten. De inbegrepen roosterelevatorbeveiliging beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderlichtsschacht compleet-sets kunnen afhankelijk van behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met de veelzijdige accessoires, die apart via de accessoirelijst kunnen worden geselecteerd. Zo kunnen bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afwateringsopening worden gesloten, en met de opverhogingselementen hoogteverschillen worden opgeheven.
- hoogste stabiliteit door ribbeling en glasvezelversterking
- montage op alle wandtypen
- hoog zelfzuiveringseffect
- helwit binnenoppervlak
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- afwateringopening op het laagste punt
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de muur tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (B x H x D) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (B x H x D) mm |
|---|---|
| 1500 x 1000 x 700 | 1690 x 1090 x 740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1500 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Streckmetaal rooster |
| Gewicht | 50,30 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2013969 |
| Art.-Nr.: | 100127223 |
| EAN: | 4002626701190 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Steekmetaal
- Montageset incl. 6 schroeven