ACO Therm lichtschacht compleet-set 1500x1500x700 mm stretchmetalen rooster
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206750 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 1500x1500x700 mm stretchmetalen rooster Online kopen tegen een voordelige prijs
Een lichtschacht wordt nodig geacht om dieper gelegen ramen van kelderruimen met licht en lucht te voorzien. De voordelige ACO Therm lichtschacht compleet-set is geschikt voor standaardmontage en bestaat uit een grote lichtkoker 150x150x70, een streckmetaalrooster en een montage-set.
Het duurzame lichtschachtlichaam uit glasvezelversterkte kunststof is zowel bij de inbouw als na de montage zeer vormvast. Het hoogwit binnenvlak biedt hoogste lichtreflectie en verspreidt in kelderruimen voldoende licht.
Ook de inbouw is zeer eenvoudig uit te voeren. Het lichtschachtlichaam is reeds voorzien van boorgaten, zodat het op alle wandsoorten bevestigd kan worden.
Het streckmetaalrooster uit gegalvaniseerd staal wordt in de lichtkoker ingelegd en beschermt deze tegen grof vuil.
De eenvoudige montage vindt plaats met de meegeleverde montageset, die uit passende pluggen en een ketting voor het inlaten en bevestigen van het rooster bestaat. De inbegrepen roosterbeveiliging beschermt tegen inbraak en diefstal
Alle ACO Therm kelderlichtschacht compleet-sets kunnen afhankelijk van behoefte en bouwkundige eis met de gevarieerde accessoires, die afzonderlijk via de accessoireslijst kunnen worden gekozen, aangevuld worden. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afvoeringsopening gesloten en met de opstokelementen hoogtevereffeningen uitgevoerd worden.
- hoogste stabiliteit door ribstructuur en glasvezelversterking
- montage op alle wandsoorten
- hoog zelfzuiveringseffect
- hoogwit binnenvlak
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- afvoeringsopening op het diepste punt
De lichtschachtdiepte wordt overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtkoker gekozen.
| Lichtschacht nominale maat (BxHxD) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 1500x1500x700 | 1690x1590x740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1500 mm |
| hoogte | 1500 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Streckmetaal rooster |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 59,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013972 |
| Art.-Nr.: | 100206750 |
| EAN: | 4002626387790 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkokerlichaam
- streckmetaalrooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage incl. 6 schroeven