ACO Therm lichtschacht compleet-set 1500x1500x700 mm maaswijdte 30/30 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206751 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 1500x1500x700 mm maaswijdte 30/30 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Een lichtschacht wordt benodigd om dieper gelegen ramen van kelders van licht en lucht te voorzien. Het voordelige ACO Therm lichtschacht compleet-set is geschikt voor standaardmontage en bestaat uit een grote lichtkoker 150x150x70, een roosterhekwerk met maaswijdte 30/30 mm en een montage-set.
Het duurzame lichtkokerlichaam uit glasvezelversterkte kunststof is zowel bij het inbouwen als na montage zeer vormstabiel. Het hoogwitte binnenoppervlak biedt maximale lichtreflectie en verspreidt voldoende licht in kelderruimen.
Ook de inbouw is eenvoudig uit te voeren. Het lichtkokerlichaam is al voorzien van boorgaten, zodat het op alle wandtypen kan worden bevestigd.
Het roosterhekwerk maas 30/30 uit gegalvaniseerd staal wordt in de lichtschacht gelegd en beschermt deze tegen grof vuil.
De eenvoudige montage gebeurt met de meegeleverde montageset, die bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het neergelaten en bevestigen van het rooster. De inbegrepen roosterlichtkozelbeveiligheid beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderafvoer compleet-sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met het uitgebreide toebehoren, dat apart via de toebehoorlijst kan worden gekozen. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld met de lichtschachtversluiting de afwateringsopeninger worden gesloten, en met de verhogingselementen hoogteverschillen worden aangepast.
- maximale stabiliteit door ribbels en glasvezelversterking
- montage op alle wandtypen
- hoog zelfreinigingseffect
- hoogwitte binnenoppervlak
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- afwateringsopeningop het diepste punt
De buitenafmetingen wijken af, let alstublieft op het technische gegevensblad en de tabel.
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (B x H x D) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (B x H x D) mm |
|---|---|
| 1500x1500x700 | 1690x1590x740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1500 mm |
| hoogte | 1500 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/30 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 61,30 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013973 |
| Art.-Nr.: | 100206751 |
| EAN: | 4002626387806 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtschachtkörper
- Gaasrooster 30/30 mm rooster
- Bevestigingsset voor standaard montage incl. 6 schroeven