ACO Therm lichtschacht compleet-set 1500x1500x700 mm maaswijdte 30/10 mm
inclusief rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206752 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 1500x1500x700 mm maaswijdte 30/10 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Een lichtschacht is nodig om dieper gelegen ramen van kelderruimten met licht en lucht te voorzien. De voordelige ACO Therm lichtschacht compleet-set is geschikt voor standaard montage en bestaat uit een grote lichtschacht 150x150x70, een mazenrooster met maaswijdte 30/10 mm en een montage-set.
Het duurzame lichtschachtlichaam uit kunststof is zowel bij de inbouw als na de montage zeer vormstabiel. Het helder witte binnenoppervlak biedt maximale lichtreflectie en spreidt in kelderruimten voldoende licht. Ook de inbouw is gemakkelijk uit te voeren. Het lichtschachtlichaam is al voorzien van boorgaten, zodat het op alle wandtypen kan worden bevestigd. Het mazenrooster maaswijdte 30/10 uit verzinkt staal wordt in de lichtschacht gelegd en beschermt deze tegen grof vuil. De gemakkelijke montage gebeurt met de meegeleverde montageset, die bestaat uit geschikte pluggen en een ketting voor het binnenlaten en vastzetten van het rooster. De inbegrepen roosterbeveiligingsslot beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm lichtschacht compleet-sets kunnen indien nodig en afhankelijk van de bouwkundige vereisten worden aangevuld met de veelzijdige accessoires, die afzonderlijk via de accessoireslijst kunnen worden gekozen. Zo kan bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afvoersopening worden gesloten, en kunnen met de verhogingelementen hoogteverschillen worden uitgegeven.
Productvoordelen:
- hoogste stabiliteit door ribbels en glasvezelversterking
- Montage op alle wandtypen
- hoog zelfzuiveringseffect
- helder wit binnenoppervlak
- begaanbaar in alle uitvoeringen
- afvoersopening op het laagste punt
De buitenmaten wijken af; raadpleeg hiervoor absoluut het technische gegevensblad en de tabel.
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (BxHxD) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 1500x1500x700 | 1690x1590x740 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1500 mm |
| hoogte | 1500 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 67,50 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2013974 |
| Art.-Nr.: | 100206752 |
| EAN: | 4002626387813 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkokerlichaam
- Gaasrooster 30/10 mm rooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage incl. 6 schroeven