ACO Drain Multiline Seal in V100 afvoergoot zonder bodemstelsel
verschillende varianten, Art.-Nr.: 100063227a Beschrijving
Productinformatie
ACO Drain Multiline Seal in V100 afvoergoot zonder bodemstelsel Online kopen tegen een voordelige prijs
De ACO Drain Multiline Seal in afvoergoot zonder hellingsoort overtuigt met comfort en flexibiliteit en biedt de perfecte oplossing voor zeer uiteenlopende bouwprojecten. Om aan elke afvoeringseis tegemoet te komen, is de goot beschikbaar in de varianten V100, V150, V200 en V300. Dankzij de geavanceerde Seal in-technologie en de standaard EPDM-afdichting in de gootverbinding is de afvoergoot waterdicht en voldoet aan de eisen van het IKT-proefkeurmerk D01185. Vervaardigd uit robuust ACO-polyesterbeton is de goot bestand tegen vorst en dooisout. De stroomgeoptimaliseerde V-dwarsdoorsnede en de doorlopend gladde gootbodem zorgen voor verbeterde zelfzuivering en garanderen optimale waterafvoer. De kantstoffer naar keuze in gegalvaniseerd staal of roestvrijstaal zorgt voor een duurzame, robuuste en efficiënte afvoeroplossing. De goot voldoet aan de normen DIN EN 1433 en DIN 19580 en dankzij de schroefloze roosterverrending Drainlock kan deze snel en eenvoudig worden ingebouwd.
De bouwhoogte geeft de verticale hoogte aan. Deze wordt weergegeven door vastgestelde waarden zoals 0, 5, 10 en 20, waarbij tussen deze waarden bepaalde hoogteverschillen bestaan. Hoe groter de bouwhoogte, hoe meer ruimte ontstaat voor de doorstroomingsdoorsnede, waardoor een grotere waterhoeveelheid kan worden afgevoerd. Daarnaast worden hellingsgoten met een bepaald verval van 0,5% geclassificeerd naar typen van 1 tot 10, die eveneens de bouwhoogte beïnvloeden.
| Merk | ACO |
|---|---|
| Belastingsklasse | E 600 (60 to) |
| Type | Rinnlichaam |
| Materiaal | Polymerbeton |
| Nominale diameter | DN 100 |
| hoogte | 150 mm, 175 mm, 200 mm, 250 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Lengte | 500 mm, 1000 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
Maatvoeringstekening |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100063227a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- ACO Drain Multiline Seal in V100 afvoergoot zonder bodemstelsel