ACO Drain Multiline Seal in inlaatputje
naar wens kantbescherming in roestvrijstaal of gegalvaniseerd staal, Art.-Nr.: 100469686a Beschrijving
Productinformatie
ACO Drain Multiline Seal in inlaatputje Online kopen tegen een voordelige prijs
De ACO Drain Multiline Seal in inlaatput biedt een betrouwbare en efficiënte afwatering met innovatieve Seal-in-technologie. Het rinnlichaam wordt vervaardigd uit duurzaam polymerbeton en zorgt in combinatie met een doorlopend gladde rinnensohle voor verbeterde zelfzuivering. De Seal-in-technologie biedt een waterdicht rinnenstrang volgens IKT-testmerk D01185. De seriematige EPDM-afdichting in de rinnenstoot garandeert extra veiligheid. Een geïntegreerde kantbescherming optioneel uit hoogwaardig roestvrijstaal of verzinkt staal garandeert duurzaamheid en bescherming tegen milieuinvloeden. De lippenlabyrinta fdichting uit NBR voor een horizontale, vloeistofdichte buisaansluiting zorgt voor een betrouwbare afdichting. De in de leveringsomvang inbegrepen slibeimer uit kunststof maakt eenvoudig onderhoud en reiniging mogelijk. Met behulp van het schroefloze vergrendelingssysteem Drainlock verloopt de installatie eenvoudig en ongecompliceerd.
De bouwhoogte geeft de verticale hoogte aan. Deze wordt weergegeven door vastgestelde waarden zoals 0, 5, 10 en 20, waarbij tussen deze waarden bepaalde hoogteverschillen bestaan. Hoe groter de bouwhoogte, hoe meer ruimte ontstaat voor de stromingsdoorsnede, waardoor een grotere hoeveelheid water kan worden afgevoerd. Bovendien worden hellingsgoten met een bepaald hellingsverhoud van 0,5% geclassificeerd volgens types van 1 tot 10, die eveneens de bouwhoogte beïnvloeden.
| Merk | ACO |
|---|---|
| Belastingsklasse | E 600 (60 to) |
| Type | Putput |
| Materiaal | Polymerbeton |
| Nominale diameter | DN 150, DN 200, DN 300 |
| hoogte | 660 mm, 710 mm, 845 mm |
| Breedte | 185 mm, 235 mm, 350 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100469686a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- ACO Drain Multiline Seal in inlaatputje