Ximax Ruimteverwarmer P1 Deluxe wit horizontaal
Elegante en onopvallende designradiator, combineerbaar met elk handelsstandaard thermostaatventiel, Art.-Nr.: 100470068a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer P1 Deluxe wit horizontaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Ruimteverwarmer P1 Deluxe Wit, in horizontale uitvoering biedt u niet alleen warmte, maar ook een combinatie van eersteklas design en uitstekende functionaliteit. Met verticale paneelprofielen, glad front en zijbekleding presenteert de radiator zich elegant en discreet in uw ruimte.
Elegant design en betrouwbare prestaties
De XIMAX Radiatoren kunnen naadloos in elk gangbaar centrale verwarmingssysteem worden ingebouwd en gecombineerd met elk standaard thermostaatventiel, ook met smart-home ventielen. U heeft de flexibiliteit om het aansluitingstype volgens uw individuele behoeften te kiezen. Elke XIMAX designradiator wordt in Europa gemaakt uit gecontroleerde materialen en met behulp van de meest moderne fabricagetechnologieën. De radiator bestaat uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd is en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings is gecoat. Deze coating garandeert een onempfindelijk oppervlak met edel uiterlijk. XIMAX is ambachtskwaliteit Made in Europe. Kies voor de XIMAX Ruimteverwarmer P1 Deluxe horizontaal en geniet van hoogwaardige kwaliteit tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen:- Radiator voor horizontale montage
- Draad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand wand tot midden draad: ca. 40 mm
- Afstand wand tot voorkant radiator: ca. 72 mm
- Aanvoerpositie: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
- Retourpositie: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Standaardaansluiting |
| Stijl | Platte radiator |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Zijuitgang |
| Breedte | 120 cm |
| hoogte | 52 cm, 59,5 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 115 cm |
| Vermogen | 598 Watt, 675 Watt |
| Montagewijze | horizontaal |
| Afstand tot voorkant | 7,2 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Deluxe |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470068a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 horizontaal Deluxe
- Montagebeslag
- Ontluchtingsstoppers
- Sluitstoppers