Ximax ruimteverwarmer P1 Deluxe wit verticaal
Elegante en onopvallende designradiator, combineerbaar met elk gangbaar thermostaatventiel, Art.-Nr.: 100470065a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer P1 Deluxe wit verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX ruimteverwarmer P1 Deluxe Wit, in verticale uitvoering biedt u niet alleen warmte, maar ook een combinatie van eersteklas design en uitstekende functionaliteit. Met verticale paneelprofielen, glad front en zijbekleding presenteert de radiator zich elegant en discreet in uw ruimte.
Elegant design en betrouwbare prestaties
Deze XIMAX radiator kan naadloos in elk standaard centrale verwarming worden ingebouwd en is compatibel met elk handelsverkrijgbaar thermostaatventiel. U heeft de flexibiliteit om het aansluittype volgens uw individuele behoeften te kiezen. Elke XIMAX designradiator wordt in Europa vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën. De radiator bestaat uit koudgewalst radiatorstaal, dat gegalvaniseerd is en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings wordt voorzien. Deze coating garandeert een bestendig oppervlak met edel uiterlijk. Vakmanswerkstoffenkwaliteit, Made in Europe. Kies voor de XIMAX ruimteverwarmer P1 Deluxe en geniet van hoogwaardige kwaliteit tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen:- Radiator voor verticale montage
- Schroefdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand wand tot midden schroefdraad: ca. 40 mm
- Afstand wand tot voorkant radiator: ca. 72 mm
- Aanvoerstand: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Retourstand: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Standaardaansluiting |
| Stijl | Platte radiator |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Zijuitgang |
| Breedte | 44,5 cm, 59,5 cm, 67 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 59,5/175 cm, 67/175 cm |
| Vermogen | 902 Watt, 1203 Watt, 1354 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,2 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Deluxe |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470065a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Deluxe
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstopfen
- Afsluitstopfen