Wellker schutting PONTOS SATIN geslepen schutting
ESG-glas mat geslepen, verschillende maten, Art.-Nr.: 100296569a Beschrijving
Productinformatie
Wellker schutting PONTOS SATIN geslepen schutting Online kopen tegen een voordelige prijs
De PONTOS glassichtscherm gemaakt van hoogwaardig, 8 mm dik veiligheidsglas met eenzijdige zeefdruk creëert meer privacy in de tuin of op het terras. Met hun lichtdoorlatende oppervlak passen de schermselementen PONTOS stijlvol en licht in elke omgeving. De verschillende decoraties bieden u een individuele en aan de omringende architectuur aangepaste uitstraling. De elementen kunnen met de multimontagelijst GAIA doorlopend naadloos met elkaar worden verbonden.
Optioneel kunnen voor de montage ook de Wellker bevestigingsklemmen uit V2A roestvrij staal worden gebruikt. De glassichtschermen kunnen probleemloos met elkaar worden gecombineerd en samengevoegd. De voor de montage benodigde palen (paal PAN) en paaldragen, evenals diverse bevestigingselementen en sleuvelafdekdingen kunt u via de accessoires mee bestellen.
Ontwerp nu uw schutting volledig naar uw voorstellingen!
Productdetails
- hoogwaardig veiligheidsglas (ESG)
- eenzijdige zeefdruk
- veelvoudig combineerbaar
- eenvoudig te monteren
- blijvend mooi
- gemakkelijk te onderhouden
- levering zonder palen
Let op: Bij de glassichtschermen PONTOS gaat het om hoogwaardige producten van veiligheidsglas (ESG) met eenzijdige zeefdruk, die op maat en individueel volgens klantwens worden vervaardigd. Daarom zijn retour, omruiling en annulering na orderplaatsing uitgesloten.
Opmerking: Voor de montage van een element hebt u 2 paaldragen nodig, eventueel 2 paaldragen-afdekdingen, 2x de aluminium-schuttingpaal PAN, eventueel sleuvelafdekdingen voor de schuttingpalen PAN, 2 paalkapjes voor de schuttingpalen PAN en de multimontagelijst GAIA of 6 Wellker bevestigingsklemmen uit V2A roestvrij staal voor het bevestigen van het glaselement aan de palen.
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), melkglas |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm, 120x180 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100296569a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Levering zonder palen