Wellker schutting element PONTOS CLEAR helder zichtscherm
Helder glas ESG, 90x180 cm, Art.-Nr.: 100296568 Beschrijving
Productinformatie
Wellker schutting element PONTOS CLEAR helder zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
De PONTOS glazen tuinscherm van hoogwaardig, 8 mm dik veiligheidsglas met eenzijdige zijdedruk creëert meer privacy in de tuin of op het terras. Met hun lichtdoorlatend oppervlak passen de schermschotten PONTOS stijlvol en licht in elke omgeving. De verschillende dessins bieden u een individueel en aan de omringende architectuur aangepast uiterlijk. De elementen kunnen met de multiaansluitlijst GAIA doorlopend naadloos met elkaar verbonden worden.
Optioneel kunnen voor de montage ook de Wellker bevestigingsklemmen uit V2A roestvrijstaal worden gebruikt. De glazen schermschotten kunnen probleemloos met elkaar gecombineerd en samengevoegd worden. De voor de montage benodigde palen (Paal PAN) en paaldragers, alsmede diverse bevestigingselementen en nuthoekafdekstukken kunt u via het toebehoren meebest ellen.
Ontwerp nu uw tuinscherm geheel naar uw wensen!
Productdetails
- hoogwaardig gehard veiligheidsglas (ESG)
- eenzijdige zijdedruk
- veelvoudig combineerbaar
- eenvoudig te monteren
- blijvend mooi
- onderhoudsvriendelijk
- levering zonder palen
Geef goed acht: De glazen schermschotten PONTOS zijn hoogwaardige producten van gehard veiligheidsglas (ESG) met eenzijdige zijdedruk, die op maat naar klantenwens worden gemaakt. Daarom zijn retournering, omruiling en annulering na orderopgave uitgesloten.
Opmerking: Voor de montage van een element hebt u 2 paaldragers nodig, eventueel 2 paaldrager-afdekstukken, 2x de aluminium tuinscherm-paal PAN, eventueel nuthoekafdekstukken voor de tuinscherm-palen PAN, 2 paalkapjes voor de tuinscherm-palen PAN en de multi-aansluitlijst GAIA of 6 Wellker bevestigingsklemmen uit V2A roestvrijstaal voor het bevestigen van het glaselement aan de palen.
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Gewicht | 32,40 |
| HAN | BW001223 |
| Art.-Nr.: | 100296568 |
| EAN: | 4251359812226 |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Levering zonder palen