Wellker golfplaat zwaaivleugelhek zwaar Antraciet 2-vleugelig
de deurpalen zijn om in beton in te storten, in verschillende hoogte selecteerbaar, Art.-Nr.: 100451973a Beschrijving
1 / 10
Productinformatie
Beschrijving
Wellker golfplaat zwaaivleugelhek zwaar Antraciet 2-vleugelig Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Wellker vleugeldraadpoort zwaar kan door passende paalmontering naar links of rechts worden geopend. De veelzijdige scharnierkoppeling mogelijk een openingshoek van 90 graden en 180 graden.
Om het poort met hekmatten te verbinden, hebt u hekopleidingslijsten of hekopleidingshoeken nodig, die u via de accessoiresmodule kunt meenemen.
De levering omvat twee stabiele palen, een aluminium deurklink, flexibele scharnierkoppeling en een bijzonder veilig LOCINOX-tuinpoortslot met profielcilinder. De LOCINOX-technologie biedt een betrouwbare en veilige afsluiting van uw terrein om ongeautoriseerde ingang effectief te voorkomen.
- robuuste draaddikte van 8/6/8 mm
- volledig uit thermisch gegalvaniseerd staal en aluminium vervaardigd
- LOCINOX-poortslot voor meer veiligheid
- optioneel openingshoek van 90 graden of 180 graden
- 2-vleugelig
| Variant | lichte breedte | paaldikkte | Frame | Slot |
|---|---|---|---|---|
| 2-vleugelig | 2000 mm | 80x80 mm | lopend 60x40 mm | LOCINOX-poortslot |
| 2-vleugelig | 2500 mm | 80x80 mm | lopend 60x40 mm | LOCINOX-poortslot |
| 2-vleugelig | 3000 mm | 80x80 mm | lopend 60x40 mm | LOCINOX-poortslot |
| 2-vleugelig | 4000 mm | 100x100 mm | lopend 60x40 mm | LOCINOX-poortslot |
| 2-vleugelig | 5000 mm | 120x120 mm | lopend 60x40 mm | LOCINOX-poortslot |
Technische gegevens
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | tuinpoort |
| Staafuitvoering | Dubbelstaafhek |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Paaldikte | 80x80 mm, 100x100 mm, 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | vuurverzinkt, poedergecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | Antraciet (RAL 7016) |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Type | poort |
| Staafdikte | 8/6/8 mm |
| Montagewijze | Inbetoneren |
| Breedte | 200 cm, 250 cm, 300 cm, 500 cm, 400 cm |
| hoogte | 80 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Materiaalraam | staal |
| geschikt voor | Dubbele staafhek |
| Openingsrichting | DIN Links, DIN Rechts |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| Art.-Nr.: | 100451973a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
Leveringsomvang
- Poort 2-delig, 2 stabiele poortpalen
- Deurklink uit aluminium
- flexibele scharnierbevestigingen
- LOCINOX-tuinpoortslot met profielcilinder