Wellker golfplaat-draaipoort zwaar Antraciet 1-vleugelig
de deurposten zijn voor inbeton, in verschillende hoogten kiesbaar, Art.-Nr.: 100451903a Beschrijving
1 / 10
Productinformatie
Beschrijving
Wellker golfplaat-draaipoort zwaar Antraciet 1-vleugelig Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Wellker Flügeltordeel zwaar kan door geschikte paalmontage naar links of rechts openslaan. De veelzijdige scharnierophanging maakt een openingshoek van 90 graden en 180 graden mogelijk.
Om het hek met hekmatten te verbinden, hebt u hekverbindingslijsten of hekverbindingshoeken nodig, die u via de accessoiresmodule kunt meebellen.
In de leveringsverpakking zijn twee stabiele palen, een aluminium deurklink, flexibele scharnierophanging en een bijzonder veilig LOCINOX-tuinpoortslot met profielcilinder inbegrepen. De LOCINOX-technologie biedt een betrouwbare en veilige afsluiting van uw perceel, om onbevoegde toegang effectief te voorkomen.
- robuuste draaddikte van 8/6/8 mm
- volledig vervaardigd uit gegalvaniseerd staal en aluminium
- LOCINOX-poortslot voor meer veiligheid
- optioneel openingshoek met 90 graden of 180 graden
- eenvoudig draaiend
| Variant | lichte breedte | paalsterkte | Frame | Slot |
|---|---|---|---|---|
| eenvoudig draaiend | 1000 mm | 80x80 mm | rondom 60x40 mm | LOCINOX-poortslot |
| eenvoudig draaiend | 1250 mm | 80x80 mm | rondom 60x40 mm | LOCINOX-poortslot |
| eenvoudig draaiend | 1500 mm | 80x80 mm | rondom 60x40 mm | LOCINOX-poortslot |
Technische gegevens
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | tuinpoort |
| Staafuitvoering | Dubbelstaafhek |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Paaldikte | 80x80 mm |
| Oppervlaktebehandeling | vuurverzinkt, poedergecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | Antraciet (RAL 7016) |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Type | poort |
| Staafdikte | 8/6/8 mm |
| Montagewijze | Inbetoneren |
| Breedte | 100 cm, 125 cm, 150 cm |
| hoogte | 80 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Materiaalraam | staal |
| geschikt voor | Dubbele staafhek |
| Openingsrichting | DIN Links, DIN Rechts |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| Art.-Nr.: | 100451903a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
Leveringsomvang
- Poort 1-deurs, 2 stabiele paalposten
- Deurklink uit aluminium
- flexibele scharnierbevestigingen
- LOCINOX-tuinpoortslot met profielcilinder