weka tuinberging 122 zwedenrood tuinberging
geïmpregneerde balken onder druk, Art.-Nr.: 100289086a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
5 Varianten
1788
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka tuinberging 122 zwedenrood tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka-gereedschapskuur 122 Zweeds rood biedt voldoende ruimte voor opslag van uw tuingereedschappen. Een rode (RAL 3011) weerbestendige beits aan de buitenzijde beschermt het hout tegen wind en weer. Wij adviseren de onbehandelde binnenzijde van het kuurje direct na montage te behandelen met een houtbeschermingslazuur. Het kuurje is in massief houtbouwwijze geconstrueerd en is verkrijgbaar in de varianten 240x205 cm, 240x235 cm, 300x205 cm, 300x235 cm en 300x295 cm. De massief houten bodem is ongeveer 16 mm dik.
De dakbedekking is niet in de leveringsomvang inbegrepen. Als duurzame en betrouwbare dakbedekking zijn de weka bitumen-dakshingles geschikt, die u via de accessoiremodule in passende hoeveelheid kunt meebstellen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Naaldhout |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | met luifel |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 240 cm, 300 cm |
| Sokkeldiepte | 205 cm, 235 cm, 295 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 285 cm, 345 cm, 380 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 235 cm, 270 cm, 276 cm, 320 cm |
| Zijwandhoogte | 199 cm |
| Wanddikte | 28 mm |
| Aanbouw | Voordak |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 16 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 16 mm |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 165x173 cm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Zweeds rood |
| Type | Gereedschapskuur |
| Serie | weka 122 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100289086a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka gereedschapskuur 122
- Montagemateriaal
- Montagehandleiding