weka gereedschapskuur 122 grijs tuinberging
Massief houten deur met cilinderslot inclusief 3 sleutels, Art.-Nr.: 100289087a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
5 Varianten
1737
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka gereedschapskuur 122 grijs tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka gereedschapskuur 122 grijs biedt voldoende ruimte om uw tuingereedschappen op te bergen. Een grijsgekleurde (RAL 7040) weerbestendige beits op de buitenzijde beschermt het hout tegen wind en weer. We raden aan om de natuurlijke binnenzijde van het huisje direct na montage met een houtbeschermingslazuur te behandelen. Het huisje is in massief houten constructie uitgevoerd en is verkrijgbaar in de varianten 240x205 cm, 240x235 cm, 300x205 cm, 300x235 cm en 300x295 cm. De massief houten vloer is ongeveer 16 mm dik.
De dakbedekking is niet in de leveringsverpakking inbegrepen. Als duurzame en bestand dakbedekking zijn de weka bitumen-dakshingles geschikt, die u via de accessoiremoduul in passende hoeveelheid mee kunt bestellen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Naaldhout |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | met luifel |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 240 cm, 300 cm |
| Sokkeldiepte | 205 cm, 235 cm, 295 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 285 cm, 345 cm, 380 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 235 cm, 270 cm, 276 cm, 320 cm |
| Zijwandhoogte | 199 cm |
| Wanddikte | 28 mm |
| Aanbouw | Voordak |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 16 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 16 mm |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 165x173 cm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Grijs |
| Type | Gereedschapskuur |
| Serie | weka 122 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100289087a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka gereedschapskuur 122
- Montagemateriaal
- Montagehandleiding