1 / 4
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1448
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka gereedschapskuur 223 grijs tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka gereedschapskuur 223 grijs beschikt over veel opslagruimte en is uitgerust met een kwalitatieve raamwerk deur met profielcilinderschlot. Een grijze weerbestendige beits aan de buitenzijde beschermt het hout tegen wind en weer. Het huisje is in massieve houtbouw uitgevoerd en verkrijgbaar in de maat 205x154 cm. Zijn massieve houten vloer is ongeveer 19 mm dik. Voor een blijvende dakbedekking zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via de accessoiremodule in de juiste hoeveelheid mee kunt bestellen.
| Maat | Dakoppervlak | Dakafstand |
|---|---|---|
| 205x154 cm | 4,78 m² | 174 cm |
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 205 cm |
| Sokkeldiepte | 154 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 260 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 174 cm |
| Zijwandhoogte | 197 cm |
| Nokhoogte | 227 cm |
| Wanddikte | 21 mm |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 19 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 19 mm |
| Bouwwijze | Steeksysteem |
| Deurtype | Enkele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 81x173 cm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Grijs |
| Type | Gereedschapskuur |
| Serie | weka 223 |
| Gewicht | 322,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 223.2115.15400 |
| Art.-Nr.: | 100065875 |
| EAN: | 4004581345235 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Bouwset gereedschapskuur