weka gereedschapskuur 223 antraciet tuinberging
Massief houten bouwwijze, Art.-Nr.: 100065322 Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1448
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka gereedschapskuur 223 antraciet tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka gereedschapskuur 223 antraciet beschikt over veel opslagruimte en is uitgerust met een hochwaardigeen frameprofieldeur met profielcilinderslot. Een antraciet gekleurde weerbestendige beits aan de buitenkant beschermt het hout tegen wind en weer. Het huis is in massief houtkonstruktie gebouwd en is in de grootte 205x154 cm verkrijgbaar. Zijn massief houten bodem is ongeveer 19 mm dik. Voor een duurzame dakbedekking zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via de accessoiresmodule in passende hoeveelheid kunt meebeslellen.
| Grootte | Dakoppervlak | Gootlengte |
|---|---|---|
| 205x154 cm | 4,78 m² | 174 cm |
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 205 cm |
| Sokkeldiepte | 154 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 260 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 174 cm |
| Zijwandhoogte | 197 cm |
| Nokhoogte | 227 cm |
| Wanddikte | 21 mm |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 19 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 19 mm |
| Bouwwijze | Steeksysteem |
| Deurtype | Enkele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 81x173 cm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Antraciet |
| Type | Gereedschapskuur |
| Serie | weka 223 |
| Gewicht | 322,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 223.2115.16400 |
| Art.-Nr.: | 100065322 |
| EAN: | 4004581390044 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Bouwsysteem gereedschapskuur