weka Dubbele carport Y-carport 612 Onderstand
comfortabel inparkeren en bijzonder stabiel, Art.-Nr.: 100289264a Beschrijving
Productinformatie
weka Dubbele carport Y-carport 612 Onderstand Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka Y-Dubbele carport 612 is een platdak-carport met steunpalen in Y-vorm voor gemakkelijk in- en uitparkeren. De overkapping is stabiel genoeg voor een sneeuwlast van 1,25 kN/m² en is verkrijgbaar in de maat 588x362 cm met verschillende dakbedekkingen (naar keuze).
Al het verwerkte hout is drukgeïmpregneerd volgens DIN68800, waardoor de constructie ook zonder verdere behandeling zeer weerstandsvast tegen vochtigheid is. H-ankers voor de bevestiging van de palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen en kunnen via de accessoiremodule worden bijbesteld.
Belangrijke opmerking:
Bij de variant "zonder dakbedekking" moet in acht worden genomen dat het gewicht van een mogelijke dakbedekking 5 kg per m² niet mag overschrijden.
De keuze van het juiste carporttype is onder andere afhankelijk van de lokaal vereiste sneeuwlast. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwlastkennwaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of het bevoegde bouwbedrijf kunt informeren.
Op deze manier zorgt u ervoor dat uw carport voldoet aan de lokale sneeuwlastvereisten en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 612 |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Ausführung | Dubbele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 588 cm |
| Sokkeldiepte | 362 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 592 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 606 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 204 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 241 cm |
| Doorrijhoogte | 276 cm |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking, PVC-dakplaten, Stalen dakplaten |
| Dakhelling | 3,5° |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| kleur | Natuurlijk |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100289264a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
- Carport-bouwsysteem
- Montagemateriaal
- Montagehandleiding