weka Individuele carport Y-Carport 612 Onderstand
verschillende maten, keteldrukgeïmpregneerd, paalsterkte 120x120 mm, Art.-Nr.: 100069418a Beschrijving
Productinformatie
weka Individuele carport Y-Carport 612 Onderstand Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka Y-Einzelcarport 612 is een plat dakcarport met steunpalen in Y-vorm voor gemakkelijk parkeren. De overkapping is stabiel genoeg voor een sneeuwbelasting van 1,25 kN/m² en is leverbaar in de afmeting 300x362 cm met verschillende dakbedekkingen (optioneel).
Al het gebruikte hout is onder druk geïmpregneerd volgens DIN68800, wat de constructie ook zonder verdere behandeling zeer bestand maakt tegen vocht. H-ankers voor bevestiging van de palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen en kunnen via de accessoiremodule worden meebesteld.
Belangrijk opmerking:
Bij de variant "zonder dakbedekking" moet worden opgemerkt dat het gewicht van een mogelijke dakbedekking niet meer dan 5 kg per m² mag bedragen.
De keuze van het juiste carporttype is onder andere afhankelijk van de ter plaatse vereiste sneeuwbelasting. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwbelastingkenniswaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of het bevoegde bouwamt kunt navragen.
Op deze manier bent u er zeker van dat uw carport voldoet aan de lokale sneeuwbelastingseisen en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 612 |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Ausführung | Enkele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 300 cm |
| Sokkeldiepte | 362 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 306 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 606 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 204 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 241 cm |
| Doorrijhoogte | 276 cm |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking, PVC-dakplaten, Stalen dakplaten |
| Dakhelling | 3,5° |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| kleur | Natuurlijk |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069418a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
- Carportbouwsysteem
- Montageuitrusting
- Montagehandleiding