Warmup Element WLAN Thermostaat met SmartGeo Functie wit
De energiëfficiënte verwarmingsbesturing voor alle Warmup vloerverwarmingen, Art.-Nr.: 100469173 Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
141
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Warmup Element WLAN Thermostaat met SmartGeo Functie wit Online kopen tegen een voordelige prijs
Warmup Element WLAN-thermostaat met SmartGeo-functie – Einde aan onnodig energieverbruik.
Deze thermostaat detecteert wanneer u het huis verlaat en regelt de verwarming automatisch aan, zodat u niet onnodig energie verbruikt. Bovendien kan de thermostaat via de Warmup-app worden bediend of, als u thuis bent, via het aanraakscherm op de thermostaat. Op deze manier bepaalt u zelf uw comfortabele temperatuur thuis en dat heel gemakkelijk via de verschillende mogelijkheden die deze thermostaat biedt.
Productvoordelen:- Automatische temperatuurregeling zodra u de directe omgeving verlaat
- Eenvoudige bediening via de Warmup-app
- Flexibele handmatige instelling of automatische werking
- Intuïtieve aanraakschermbediening
- Intelligente tijdbesturing voor maximale energie-efficiëntie
- Modern zwart design
- Betrouwbare kwaliteit van Warmup
Technische gegevens
| Merk | Warmup |
|---|---|
| Type | Kamerthermostaat |
| geschikt voor | Vloerverwarming |
| Breedte | 86 mm |
| hoogte | 86 mm |
| Dikte | 16 mm |
| kleur | Wit |
| Bedrijfsspanning | 230 V AC, 50 Hz |
| Gewicht | 0,29 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | DEELM-01-WH-RG |
| Art.-Nr.: | 100469173 |
| EAN: | 5034526015229 |
| Productveiligheidsverordening |
Warmup GmbH Ottostraße 3 27793 Wildeshausen de@warmup.com |
Leveringsomvang
- Warmup Element WLAN Thermostaat met SmartGeo Functie wit