Warmup Element WLAN-thermostaat met SmartGeo-functie zwart
De energiezuinige verwarmingsregeling voor alle Warmup vloerverwarming, Art.-Nr.: 100469174 Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
141
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Warmup Element WLAN-thermostaat met SmartGeo-functie zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
Warmup Element WLAN-thermostaat met SmartGeo-functie – Eindelijk geen onnodig energieverbruik meer.
Deze thermostaat herkent wanneer u het huis verlaat en regelt de verwarming automatisch, zodat u niet onnodig energie verbruikt. Daarnaast kan de thermostaat via de Warmup-app worden bediend of thuis via het aanraakscherm op de thermostaat. Zo zorgt u zelf voor uw comfortabele temperatuur thuis en dat kinderlijk eenvoudig via de verschillende mogelijkheden die deze thermostaat biedt.
Productvoordelen:- Automatische temperatuurinstellingen zodra u de directe omgeving verlaat
- Comfortabele bediening via de Warmup-app
- Flexibele handmatige aanpassing of automatische werking
- Intuïtieve aanraakschermbediening
- Intelligente timerfunctie voor maximale energie-efficiëntie
- Modern zwart ontwerp
- Betrouwbare kwaliteit van Warmup
Technische gegevens
| Merk | Warmup |
|---|---|
| Type | Kamerthermostaat |
| geschikt voor | Vloerverwarming |
| Breedte | 86 mm |
| hoogte | 86 mm |
| Dikte | 16 mm |
| kleur | Zwart |
| Bedrijfsspanning | 230 V AC, 50 Hz |
| Gewicht | 0,29 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | DEELM-01-OB-DC |
| Art.-Nr.: | 100469174 |
| EAN: | 5034526015298 |
| Productveiligheidsverordening |
Warmup GmbH Ottostraße 3 27793 Wildeshausen de@warmup.com |
Leveringsomvang
- Warmup Element WLAN-thermostaat met SmartGeo-functie zwart