1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
12 Varianten
993
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Uranus Tomatenkas Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Uranus uit geanodiseerde of poedergecoate aluminiumprofilen is door de hoogte een droom voor hoggaande planten en grote tuinders.
Productvoordelen:- Met kanaalplaten (HKP) of veiligheidsglas (ESG)
- Veel ruimte dank zij hoge nokpan en hoge zijwanden
- Tot vier dakramen voor optimale ventilatie
- Deur voorbereid voor hangslot
- Traufhoogte: 154 cm
| Model | Glastsoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 6700 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca.3 mm |
6,7 m² | 258x257x248 cm | 2 dakramen |
| 8300 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
8,3 m² | 321x257x248 cm | 4 dakramen |
| 9900 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
9,9 m² | 383x257x248 cm | 4 dakramen |
| 11500 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
11,5 m² | 445x257x248 cm | 4 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 6,7 m², 8,3 m², 9,9 m², 11,5 m² |
| Sokkeldiepte | 254 cm, 317 cm, 379 cm, 441 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 257 cm |
| Lengte | 258 cm, 321 cm, 383 cm, 445 cm |
| Breedte | 257 cm |
| hoogte | 248 cm |
| Nokhoogte | 248 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 2, 4 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 122x191 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232581a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Uranus Tomatenkas Zwart