Vitavia tuinkas Uranus tomatenhuis Smaragd
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232569a Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
12 Varianten
993
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia tuinkas Uranus tomatenhuis Smaragd Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Uranus van geanodiseerde of poedergecoate aluminiumprofilen is door de hoogte een droom voor hooggrowende planten en grote tuinders.
Productvoordelen:- Met kanaalplaten (KP) of veiligheidsglas (ESG)
- Veel ruimte dankzij hoge gevel en hoge zijwanden
- Tot vier dakvensters voor optimale ventilatie
- Deur voorgeprepaard voor hangslot
- Gootafstand: 154 cm
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Vensters |
|---|---|---|---|---|
| 6700 | KP ca. 4 mm, KP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
6,7 m² | 258x257x248 cm | 2 dakvensters |
| 8300 | KP ca. 4 mm, KP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
8,3 m² | 321x257x248 cm | 4 dakvensters |
| 9900 | KP ca. 4 mm, KP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
9,9 m² | 383x257x248 cm | 4 dakvensters |
| 11500 | KP ca. 4 mm, KP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
11,5 m² | 445x257x248 cm | 4 dakvensters |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 6,7 m², 8,3 m², 9,9 m², 11,5 m² |
| Sokkeldiepte | 254 cm, 317 cm, 379 cm, 441 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 257 cm |
| Lengte | 258 cm, 321 cm, 383 cm, 445 cm |
| Breedte | 257 cm |
| hoogte | 248 cm |
| Nokhoogte | 248 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Smaragd |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 2, 4 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 122x191 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232569a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia tuinkas Uranus tomatenhuis Smaragd