1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
12 Varianten
763
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia tuinkas Merkur Tomatenkas Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Merkur uit geanodiseerde aluminiumprofilen biedt door de hoogte en breedte meer ruimte voor het groeien en gedijen van planten.
Productvoordelen:- Hoger en breder dan de instapmodellen
- Leverbaar met holle-kamerplaten (HKP) of veiligheidsglas (ESG)
- Ruimtespaarende, kogellageruitgevoerde schuifdeur
- Deur voorbereid voor hangslot
- Inclusief 2 dakramen en dakgoten
- Traufhoogte: 1,37 m
| Model | Glassoort / dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) |
|---|---|---|---|
| 6700 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
6,7 m² | 2,58x2,57x2,32 m |
| 8300 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
8,3 m² | 3,21x2,57x2,32 m |
| 9900 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
9,9 m² | 3,83x2,57x2,32 m |
| 11500 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
11,5 m² | 4,45x2,57x2,32 m |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 6,7 m², 8,3 m², 9,9 m², 11,5 m² |
| Sokkeldiepte | 2,54 m, 3,17 m, 3,79 m, 4,41 m |
| Sokkelmaatbreedte | 2,54 m |
| Lengte | 2,58 m, 3,21 m, 3,83 m, 4,45 m |
| Breedte | 2,57 m |
| hoogte | 232 cm |
| Nokhoogte | 2,32 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,60x1,75 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232509a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia tuinkas Merkur Tomatenkas Zwart