Vitavia Tuinkas Merkur Tomatenhuis Smaragd
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232497a Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
12 Varianten
763
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Merkur Tomatenhuis Smaragd Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia kassenkas Merkur uit geanodiseerde aluminiumprofilen biedt door de hoogte en breedte meer ruimte voor de groei en bloei van planten.
Productvoordelen:- Hoger en breder dan de instapmodeellen
- Verkrijgbaar met kanaalplaten (HKP) of veiligheidsglas (ESG)
- Ruimtebespaarende, kogellager uitgevoerde eenvoudige schuifdeur
- Deur voorbereid voor hangslot
- Inclusief 2 dakramen en dakgoten
- Gootafstand: 1,37 m
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) |
|---|---|---|---|
| 6700 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
6,7 m² | 2,58x2,57x2,32 m |
| 8300 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
8,3 m² | 3,21x2,57x2,32 m |
| 9900 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
9,9 m² | 3,83x2,57x2,32 m |
| 11500 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
11,5 m² | 4,45x2,57x2,32 m |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 6,7 m², 8,3 m², 9,9 m², 11,5 m² |
| Sokkeldiepte | 2,54 m, 3,17 m, 3,79 m, 4,41 m |
| Sokkelmaatbreedte | 2,54 m |
| Lengte | 2,58 m, 3,21 m, 3,83 m, 4,45 m |
| Breedte | 2,57 m |
| hoogte | 232 cm |
| Nokhoogte | 2,32 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Smaragd |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,60x1,75 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232497a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Merkur Tomatenhuis Smaragd