Vitavia tuinkas Freya tomatenhuis zwart combinatieverglazing
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232643a Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1514
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia tuinkas Freya tomatenhuis zwart combinatieverglazing Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia tuinkas Freya uit geanodiseerde aluminiumprofilen met een pultdak, een brede voorkant en hoge zijwanden wint het door een ruim design. Het geringe hoogteverschil van het pultdak biedt aangenaam kopruimte en groeiende planten voldoende ruimte.
Productvoordelen:- Combinatieverglazing uit veiligheidsglas (ESG 3mm) en dak kanaalplaten (HKP 6mm)
- Moderne architectuur
- Doorlopende kopruimte
- Opklapbaar zijraam
- Ruime glasoppervlakken
- Ruime dubbele deur voorbereid voor hangslot
- Gootrand hoogte: 169 cm
| Model | Glassoort / dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 5900 | Combinatieverglazing | 5,9 m² | 229x258x225 cm | 1 zijraam |
| 7600 | Combinatieverglazing | 7,6 m² | 292x258x240 cm | 2 zijramen & 1 lamellenwandraam |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 5,9 m², 7,6 m² |
| Sokkeldiepte | 192 cm, 254 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 254 cm |
| Lengte | 229 cm, 292 cm |
| Breedte | 258 cm |
| hoogte | 225 cm |
| Nokhoogte | 221 cm |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | Combinatieverglazing (HKP op het dak, in de ESG zijden) |
| Glasdikte | 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 3 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 122x192 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232643a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia tuinkas Freya tomatenhuis zwart combinatieverglazing