Vitavia-tuinkas Freya tomatenhuis zilver combinatie beglazing
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232639a Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1157
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia-tuinkas Freya tomatenhuis zilver combinatie beglazing Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia tuinkas Freya uit geanodiseerde aluminiiumprofielen met een pultdak, een brede voorkant en hoge zijwanden onderscheidt zich door een royaal design. Het geringe hoogteverschil van het pultdak biedt een aangenaam staande hoogte en hoog groeiende planten voldoende ruimte.
Productvoordelen:- Combinatieverglazing uit veiligheidsglas (ESG 3mm) en dak kanaalplaten (KP 6mm)
- Moderne architectuur
- Doorlopende staande hoogte
- Openklapbaar zijvenster
- Ruime ramen
- Ruime dubbele deur voorbereid voor een hangslot
- Dakrand hoogte: 169 cm
| Model | Glassoort / Dikte | Vloeroppervlak | Buitenmaten (LxBxH) | Venster |
|---|---|---|---|---|
| 5900 | Combinatieverglazing | 5,9 m² | 229x258x225 cm | 1 zijvenster |
| 7600 | Combinatieverglazing | 7,6 m² | 292x258x240 cm | 2 zijvenstersluiken & 1 lamellenzijwandvenster |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 5,9 m², 7,6 m² |
| Sokkeldiepte | 192 cm, 254 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 254 cm |
| Lengte | 229 cm, 292 cm |
| Breedte | 258 cm |
| hoogte | 225 cm |
| Nokhoogte | 221 cm |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | Combinatieverglazing (HKP op het dak, in de ESG zijden) |
| Glasdikte | 3 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 3 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 122x192 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232639a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia-tuinkas Freya tomatenhuis zilver combinatie beglazing