1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
8 Varianten
558
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia tuinkas Eos tomatenkas Smaragd Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Eos uit geanodiseerde of poedergelakte aluminium profielen met gelakt en verzinkt stalen fundament voet past perfect in de hobbytuin.
Productvoordelen:- Brede kanaalplaten (HKP) velden voor meer lichtinval
- Deur als schuif- of scharnierend deur monteerbaar
- Snelbouwsysteem met afgevlakte designerprofielen
- Inclusief stalen fundament voet, hoogte 12,5 cm
- Deur voorbereid voor hangslot
- Inclusief dakraam en dakgoot
- Traufhoogte: 1,23 m
| Model | Uitvoering | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 3100 | HKP ca. 4 mm of HKP ca. 6 mm |
3,1 m² | 155x198x208 cm | 1 dakraam |
| 4600 | HKP ca. 4 mm of HKP ca. 6 mm |
4,6 m² | 229x198x208 cm | 1 dakraam |
| 6000 | HKP ca. 4 mm of HKP ca. 6 mm |
6,0 m² | 304x198x208 cm | 2 dakramen |
| 7500 | HKP ca. 4 mm of HKP ca. 6 mm |
7,5 m² | 377x198x208 cm | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 3,1 m², 4,5 m², 6,0 m², 7,5 m² |
| Sokkeldiepte | 1,53 m, 2,26 m, 3,02 m, 3,75 m |
| Sokkelmaatbreedte | 1,90 m |
| Lengte | 1,55 m, 2,29 m, 3,04 m |
| Breedte | 1,98 m |
| hoogte | 195 cm, 196 cm |
| Nokhoogte | 1,95 m, 1,96 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Smaragd |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,60x1,64 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232477a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia tuinkas Eos tomatenkas Smaragd