1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
8 Varianten
487
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia tuinkas Eos Tomatenhuisje Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Eos van geanodiseerde of poedergelakte aluminium profielen met gelakt en gegalvaniseerd staal fundering past perfect in de moestuinhof.
Productvoordelen:- Brede kanaalplaten (KP) velden voor meer lichtinval
- Deur als schuif- of zwaaideuren monteerbaar
- Snelbouwsysteem met afgevlakte designerprofielen
- Incl. stalen fundeingsframe, hoogte 12,5 cm
- Deur voorgeprepareeerd voor hangslot
- Incl. dakraam en dakgoot
- Dakvoethoogte: 1,23 m
| Model | Uitvoering | Vloeroppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 3100 | KP ca. 4 mm of KP ca. 6 mm |
3,1 m² | 155x198x208 cm | 1 dakraam |
| 4600 | KP ca. 4 mm of KP ca. 6 mm |
4,6 m² | 229x198x208 cm | 1 dakraam |
| 6000 | KP ca. 4 mm of KP ca. 6 mm |
6,0 m² | 304x198x208 cm | 2 dakramen |
| 7500 | KP ca. 4 mm of KP ca. 6 mm |
7,5 m² | 377x198x208 cm | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 3,1 m², 4,5 m², 6,0 m², 7,5 m² |
| Sokkeldiepte | 1,53 m, 2,26 m, 3,02 m, 3,75 m |
| Sokkelmaatbreedte | 1,90 m |
| Lengte | 1,55 m, 2,29 m, 3,04 m |
| Breedte | 1,98 m |
| hoogte | 195 cm, 196 cm |
| Nokhoogte | 1,95 m, 1,96 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,60x1,64 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232469a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia tuinkas Eos Tomatenhuisje Zilver