1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
6 Varianten
405
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Calypso Tomatenkas Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Calypso van geanodiseerd of poedergecoat aluminiumprofiel is een instapmmodel voor tuineigenaren. Het is gemakkelijk op te bouwen en nodigt uit tot tuinieren als hobby.
Productvoordelen:- Brede holle kamerplaten (HKP) velden voor meer licht
- Geen schaduwwerking
- Deur voorgepaard voor hangslot
- Inclusief dakraam voor betrouwbare ventilatie
- Gevestigde veertechnieken voor eenvoudig plaatsen en vervangen van de holle kamerplaten of ruiten
- Inclusief dakgoot
- Goothoogte: 1,24 m
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Raam |
|---|---|---|---|---|
| 3000 | HKP ca. 4 mm of HKP ca. 6 mm |
3,0 m² | 1,58x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 4400 | HKP ca. 4 mm of HKP ca. 6 mm |
4,4 m² | 2,32x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 5800 | HKP ca. 4 mm of HKP ca. 6 mm |
5,8 m² | 3,06x1,95x1,97 m | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 3,0 m², 4,4 m², 5,8 m² |
| Sokkeldiepte | 1,54 m, 2,28 m, 3,02 m |
| Sokkelmaatbreedte | 1,92 m |
| Lengte | 1,58 m, 2,32 m, 3,06 m |
| Breedte | 1,95 m |
| hoogte | 197 cm |
| Nokhoogte | 1,97 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,61x1,61 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232463a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Calypso Tomatenkas Zwart